Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy ubezpieczenie firmy to konieczność?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ubezpieczenie firmy to konieczność?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 4 mar 2014, 16:23
    yyy... to do mnie? wyżej napisałam przymrużenie oka Myślę właśnie o presto w generali, bo zalezy mi najbardziej na ubezpieczeniu przed roszczeniami osób trzecich oraz utratą płynności finansowej. Ale mają tam oczywiście szerszy zakres, który też mi się przyda uśmiech
    Cytuj
  • ada111 30 gru 2014, 10:30
    ja uważam, że ubezppieczenie własnej firmy jest bardzo ważne dlatego ubezpieczyłam swoją firmę w firmie ubezpieczeniowej w Garwolinie. Polecił mi ją mój znajomy, który także sam jest w niej ubezpieczony.
    Cytuj
  • zylek 29 maj 2015, 15:32
    Uważam, że lepszego rozwiązania nie ma niż szukanie ofert bezpośrednio. Może i porównywarkami łatwiej, ale skąd pewność aktualności ofert? Porównywarki nie każdym rabacie wiedzą. I tak w zasadzie na każdej stronie ubezpieczyciela pojawiają się kalkulatory - kwestia porównania kosztów i zakresu.
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:34
    To nie jest konieczność, ale lepiej mieć niż potem żałować.
    Cytuj
  • erykit 17 cze 2015, 9:36     (ostatnio zmieniony przez autora 30 cze 2015, 10:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem jest to konieczność ponieważ różne są sytuacje w życiu i niekiedy może się zdarzyć,ze w przypadku problemów finansowych ale bez ubezpieczenia te problemy staną się jeszcze wieksze Polisa taka wcale nie jest tak kosztowna a jednak mamy bardzo duże zabezpieczenie.
    Radzę jednak skontaktować się z doradcą. Doradca będzie umiał podpowiedzieć Wam jaka oferta jest w danym momencie dla Was najlepsza. Tutaj na przykład macie kontakt z doradcą, który jakiś czas temu mi doradzał co wybrać:
    http://superpolisa.pl/

    Na stronie znajduje się również wiele poradników.
    Cytuj
  • Greun3 23 lip 2015, 0:18
    tu chyba nie trzeba uzasadniać konieczności ubezpieczania firmy, ba przecież to jest wymóg prawny, zwłaszcza dla firm, które wprowadzają do obrotu produkty niebezpieczne
    Cytuj
  • luna634 24 paź 2015, 22:12
    Myśle że dobrze zrobisz jak ubezpieczysz się a własciwie firmę. I zobacz czy tu https://www.lu.pl/ubezpieczenie-domu-mieszkania/ nie ma takiej opcji uśmiech ja właśnie tu chce ubezpieczyc mieszkanie bo warunki maja naprawdę dobre. I sporo wariantów do wyboru uśmiech ceny tez ciekawe są.
    Cytuj
  • Agna 27 lis 2015, 14:11
    Jak ma się firmę chyba warto poradzić się prawnika.
    Cytuj
  • mike012 5 sie 2019, 9:17
    Warto ubezpieczyć majątek firmy czy sprzęt, ubezpieczenie obejmuje też OC. Pytałem się w Cuk o takie ubezpieczenie i to nie są duże koszty.
    Cytuj
  • tapen 22 kwi 2024, 8:55
    Udaj się do https://kancelaria-domena.pl/czy-doswiadczenie-odgrywa-wazna-role-podczas-wyboru-prawnika/ wszystko Ci wyjaśni.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum