Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Doradca Finansowy - warto być?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Doradca Finansowy - warto być?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ekspercik 16 gru 2013, 18:40
    Jobseeker napisał:W życiu imałem się różnych zajęć. Ostatnio pomyślałem o zostaniu doradcą finansowym. Szłyszałem o dużych zarobkach, tylko jakby było to łatwe, to chyba każdy już by doradzał innym. Od czego mam zacząć. Dodam, że mam wykształcenie ekonomiczne.
    Wykształcenie ekonomiczne, może Ci pomóc w tej dziedzinie, jednak wszystko zależy od stopnia Twojej wiedzy. Początkowo proponuję zainwestować w bardzo dobre szkolenia, ponieważ, oczywiście jest o zawód dobrze płatny, ale również często niewdzięczny i z pewnością nie należy do łatwych. Powodzenia
    Cytuj
  • majek1234 26 gru 2013, 13:10
    Przecież te wszystkie informacje są dostępne za darmo w internecie. Po co pytać o coś doradców kredytowych, skoro można za darmo w internecie poczytać np. które [url=http://www.az-finanse.pl/forum/lokaty.11/ ]lokaty[/url] są najwyżej oprocentowane.
    Cytuj
  • zylek 12 mar 2015, 8:35
    Temat jest bardzo ciekawy. Takich specjalistów w całej Polsce jest bardzo dużo, tak więc przebicie się w branży będzie wymagało od ciebie całego mnóstwa czasu i przede wszystkim solidnego podejścia do tematu.
    Cytuj
  • zylek 12 maj 2015, 14:03
    Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe to się załatwia - i tak się opłaca, bo wtedy przynajmniej nie wtopisz swoich pieniędzy, masz porównaną większą ilość ofert.
    Cytuj
  • UllKa 9 sty 2018, 11:51
    Można taką działalność połączyć ze sprzedażą ubezpieczeń.Prowadzenie punktu partnerskiego cuk to dochodowe zajęcie i daje dużą niezależność .
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum