Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie kupić dom?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie kupić dom?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hipcio 29 paź 2013, 13:43
    Chciałbym zainwestować trochę gotówki w dom. W jakim mieście warto teraz zainwestować?
    Cytuj
  • mscislaw 29 paź 2013, 14:59     (ostatnio zmieniony przez autora 29 paź 2013, 15:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Zrezygnowałbym na Twoim miejscu z Warszawy. Tam ceny domów zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego są na kosmicznym poziomie. Zajrzyj sobie do pobliskiej [url=http://]Bydgoszczy[/url].
    Masz tam ceny domów średnio 2-3x mniejsze niż w stolicy oraz w perspektywie dynamiczny rozwój tego miasta.
    Cytuj
  • manot 5 lis 2013, 9:42
    Nie ma znaczenia miasto, znaczenie ma okazja. Musisz po prostu obserwować rynek i czekać na moment kiedy ktoś będzie zmuszony do sprzedaży ze względu na sytuację finansową. Kolejna sprawa to licytacja komornicze. Wtedy nieruchomość można kupić mocno poniżej dotychczasowej wartości, nawet za połowę ceny, zakładając, że nieruchomość nie pójdzie przy pierwszych licytacjach.
    Cytuj
  • Klatka 5 lis 2013, 10:00
    Zgadzam się, badaj popyt na domy/mieszkania, porównuj ceny i licytuj aukcje komornicze. Inwestowanie w nieruchomości się w tym momencie naprawdę opłaca, jednak nie do końca rozumiem dlaczego interesuje Cię dom? Jeśli chodzi o kwestie zarobkowe, to mieszkania cieszą się znacznie większym wzięciem i dają więcej możliwości.
    Cytuj
  • 7 lis 2013, 21:20
    Jeśli chcesz inwestować w dom dla zarobków, a nie by mieszkać to radze zainwestować w mieszkanie - łatwiej wynająć,większy popyt,szybsza sprzedaż .
    Patrząc na Kraków i Katowice to ceny wynajmu różnią się o ok.200zł a ceny zakupu mieszkania w Katowicach są o wiele niższe. Oczywiscie trzeba brać pod uwagę odpowiednie osiedla by mieć zysk z wynajmu przymrużenie oka
    Cytuj
  • erykit 14 lis 2013, 16:42     (ostatnio zmieniony przez autora 3 gru 2013, 10:19, w całości zmieniany 1 raz)
    A nie lepiej wybudować dom ? uśmiech Projektów w sieci jest całe multum, ja sam zamawiałem tutaj: http://www.dobredomy.pl/projekty/wszystkie-projekty (zdecydowanie największa baza w sieci) i jestem zadowolony. Sporo zaoszczędziłem ponieważ zakup przez sieć jest tańszy. Dostałem pełne dokumenty, projekt. I co najważniejsze mogłem przez cały okres budowy zadzwonić do nich i dopytać się o konieczne szczegóły. Tak więc polecam./
    Cytuj
  • Grunt88 18 lis 2013, 12:22
    Pod Warszawą zapewne będzie dobra lokalizacja, bo i blisko duże miasto i z ewentualną sprzedażą nie będzie problemu, popyt na domy w tych okolicach zawsze był wysoki
    Cytuj
  • plny 25 lis 2013, 14:13
    A ja polecam Toruń. Bardzo ładne miasto i nie drogie nieruchomości.
    Cytuj
  • 27 lis 2013, 4:58
    Wszystkie miasta z wyjątkiem Warszawy. Warto się zwłaszcza zainteresować Bydgoszczą, czy Łodzią.
    Cytuj
  • blue-green 27 lis 2013, 14:12
    Też myślę że warto się zainteresować Toruniem. Moja opinia na temat Torunia jest jak najbardziej pozytywna - jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce,moim zdaniem jak najbardziej warto tam inwestować w nieruchomość.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum