Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jaki bank wybrać ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki bank wybrać ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kotty37 25 sty 2018, 8:42
    Ja osobiście wychodzę z założenia, że najlepsze jest konto bz wbk. Założyłam tam konto dla swojego synka, ma teraz 14 lat, w związku z czym najwyższa pora, aby sam zaczął sam gospodarować pieniędzmi. Niestety, w szkole podstawy przedsiębiorczości, a także wszelka ekonomia są traktowane po macoszemu. Nie rozumiem tego, ale potem się nie dziwię, że młodzi ludzie nie radzą sobie z oszczędzaniem
    Cytuj
  • hipcio 26 sty 2018, 11:17
    BZW BK to całkiem dobre konto bankowe, ale nie jedyne które warte jest uwagi. Moim zdaniem warto jeszcze zwrócić uwagę na takie konta jak:

    - Bank Millenium konto 360;
    - mBank - od wielu lat cieszy się popularnością ze względu na dobry stosunek ceny do jakości;
    - ING Bank Śląski - jedno z lepszych kont bankowych i do tego z rozwiniętą siecią placówek.
    Cytuj
  • bunnyx 16 lut 2018, 15:07
    A nie lepiej skorzystać z jakiejś porównywarki kont bankowych i wybrać najtańsze?
    Cytuj
  • 17 lut 2018, 12:04
    A są w ogóle takie porównywarki? Bo wiem, że kredytowe są ale do kont nie wiem.
    Cytuj
  • bajtek098 19 lut 2018, 20:52
    Nie wiem ktry bank najlepszy bo to zawsze jest subiektywna opinia. Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen i jest OK. Nie płacę za obsługę konta i za wypłaty z bankomatów, ma dostęp do bankowości mobilnej a także coś czego nie spotkałem w innych bankach a mianowicie darmowe ubezpieczenie karty Mastercard Debit.
    Cytuj
  • bunnyx 20 lut 2018, 11:07
    No finansowy Rankomat ma sporą ilość porównań jeśli chodzi o konta. A co to za ubezpieczenie tej karty? Od czego? Bo rozumiem, że to karta kredytowa tak? A w Nest Banku ktoś ma konto może?
    Cytuj
  • 21 lut 2018, 11:03
    Może od kradzieży? Ja mam konto w ING i też jestem zadowolona. Ale faktycznie warto porównać opłaty i wybrać coś najlepiej darmowego, bo po co oddawać pieniądze za darmo.
    Cytuj
  • bunnyx 22 lut 2018, 14:37
    A jak z wypłatami z bankomatów? Masz darmowe we wszystkich, czy tylko euronetu i ing? Bo widzę w tej porównywarce, że w Nest Banku wszystkie bankomaty za darmo są.
    Cytuj
  • 23 lut 2018, 10:23
    W Euronecie mam za free. A Euronet postawił teraz bankomaty przy każdym dyskoncie więc jest to sporym ułatwieniem.
    Cytuj
  • bunnyx 24 lut 2018, 11:55
    No to faktycznie, bo kiedyś było tak że w mniejszych miastach nie było euronetów i trzeba było szukać ich w większych miastach albo zapłacić prowizje,
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum