Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kampania wyborcza to marnotrastwo

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kampania wyborcza to marnotrastwo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 z 3  
  • BronekKomor 1 sie 2011, 9:44
    Wszystkie te kampanie wyborcze, plakaty, ulotki to zwykłe marnowanie naszych pieniędzy. Partie mają ze 30 mln zł (każda) na te bzdury, a w tym czasie pieniędzy brakuje na wszystko. Kiedyś PO obiecywała, że nie weźmie ani grosza z budżetu i co? nico? Co by można było zrobić za te wszystkie pieniądze?
    Cytuj
  • BigAfera 1 sie 2011, 13:23
    bzdury nie bzdury, ktoś płaci ktoś zarabia i pieniądz jednak zostaje w gospodarce i nakręca obroty. Ale faktycznie te dotacje nie powinny być takie duże i to zwłaszcza teraz kiedy dług publiczny mamy raczej kosmiczny. PO obiecała? a PiS to nie? Naobiecywali przedsiębiorcom, że im życie lekkie będzie. I wyszło z tego co zawsze.
    Cytuj
  • C_ZAK 1 sie 2011, 15:05
    Wszystkie partie mają limit wydatków w wysokości 30,6 ml zł - na reklamy i promocje. Gdyby każda mogła tyle wydać to łącznie dałoby to ok. 120 mln zł, a takie pieniądze mogłyby iść na preferencyjne kredytu lub nawet dopłaty dla start upów. Początkujący przedsiębiorcy mają a raczej nie mają żadnej możliwości pozyskania kredytu w banku. Nawet ten cały Idea Bank też tak nie za bardzo różni się od innych banków. Kredyt też tam trudno dostać.
    Cytuj
  • Harrpon 1 sie 2011, 18:56
    Z tego co słyszałem to PO wyda w okolicach 30 mln zł a PiS ok 22 mln zł. Co do reszty to nie wiem, ale biorąc pod uwagę problemy finansowe SLD (sprzedaż budynku przy Rozbrat) raczej nie będą szastać kasą. Wiem też, że w 2007 roku wepchnięcie posła do Sejmu kosztowało partię ok 200 tys. zł. W tym roku będzie taniej ale to żadne pocieszenie.
    Cytuj
  • Picnik 1 sie 2011, 20:44
    A ja na wybory nie idę. Podobno mają być 9 października. Jak będzie ładnie to wyjazd za miasto.
    Cytuj
  • Greed 1 sie 2011, 21:22
    Nazwałbym wprost te dotacje na partie polityczne ale pewnie ABW zapukałoby do mnie o 6 rano i raczej nie przynieśliby ciepłych bułeczek i mleka.
    Cytuj
  • BORowik 1 sie 2011, 23:50
    Interesujące jest jak partie rozłożą te dotacje - ile na kampanię w TV pójdzie, której miało przecież w ogóle nie być.
    Ci z ostatnich list to zamiast wydawać pieniądze na reklamy zaprzęgnął rodzinę do pisania na portalach społecznościowych. Tam teraz gros młodzieży siedzi.
    Cytuj
  • ElectronicsSX 2 sie 2011, 6:53
    Za jeden duży mega wielki bilboard na budynku - na miesiąc czasu - można mieć nawet 120 bilboardów takich co to stoją przy drodze.
    Pytanie, który jest bardziej opłacalny taki jeden za 90-100 tys. zł netto czy 120 za 600 zł netto każdy?
    Cytuj
  • Zgredzik 2 sie 2011, 10:04
    A ile kosztują nas posłowie i senatorowie?
    Diety, na biura poselskie, zwrot wydatków na paliwo, i cała masa innych kosztowny rzeczy. Jakby to podliczyć to ile mogłoby wyjść po 4 latach? 500 mln zł a może już 1 mld zł? To są prawdziwe wydatki a nie te grosze na kampanię.
    Cytuj
  • Procencik 2 sie 2011, 13:59
    Też nie idę na wybory, nie ma sensu głosować na ten sam beton.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum