Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Leasing czy wynajem długoterminowy samochodu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Leasing czy wynajem długoterminowy samochodu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konto_usuniete_513184 14 sty 2017, 1:04

    Słuchajcie, jaka jest wasza opinia - co teraz bardziej się opłaca, na co nastawiają się firmy - [url=http://kalkulator-leasingowy.pl/leasing-samochodu/] leasing[/url] czy wynajem długoterminowy w postaci zbliżonej jak ma to audi czy volkswagen?
    Dziś można wziąć w najem długoterminowy , spłacić część i następnie oddać firmie leasingowej każde auto, każdej marki.
    A może jednak ciągle leasing, wykupienie samochodu po leasingu.
    Jak kalkulujecie swoje decyzje?
    Cytuj
  • kubakos 17 sty 2017, 22:31
    Ja się zdecydowałem na i-leasing online i na chwilę obecną nie żałuję decyzji zobaczymy później jak będzie z wykupieniem auta
    Cytuj
  • Lord10 18 sty 2017, 10:50
    Leasing, dużo bardziej opłacalne, samochód później jest mój a nie jak w przypadku wynajmu. Podzielam zdanie co do i-Leasingu, bardzo korzystnie na tym się wychodzi, platforma finansowa udziela takiego leasingu przez internet.
    Cytuj
  • Marcinbee 20 sty 2017, 12:37
    Witajcie widzę, że polecacie ten leasing przez internet, a brał ktoś może sprzęty w tym i-leasingu online?? Moja żona ma zamiar brać właśnie sprzęty do salonu kosmetycznego, a nie wie czy to się opłaca jak myślicie??
    Cytuj
  • kubakos 20 sty 2017, 14:34
    Marcinbee napisał:Witajcie widzę, że polecacie ten leasing przez internet, a brał ktoś może sprzęty w tym i-leasingu online?? Moja żona ma zamiar brać właśnie sprzęty do salonu kosmetycznego, a nie wie czy to się opłaca jak myślicie??
    Osobiście nie brałem sprzętów w leasing, przez platformę finansową, ale czytałem na forach że się opłaca dużo osób tak robiło lepszy leasing taki niż kredyt, przynajmniej ja tak uważam. A platforma oferuje i-leasing online także wszystko załatwiasz przez internet
    Cytuj
  • kamilmazur 2 lut 2017, 10:26
    Chyba lepszy jest leasing. Ale najlepiej spytać doradców finansowych.
    Cytuj
  • trajeljo 2 lut 2017, 15:28
    Wydaje mi się, że jednak leasing (i to nie tylko firmy bo leasing konsumencki też zaczyna mieć duży udział w rynku). Wiele osób chwali sobie wynajem długoterminowy, ale jednak słyszałem, że tam można łatwiej wpaść w koszta. Ja jestem zdania, że dobrze dobrany leasing w dobrej firmie (zawsze polecam Raiffeisen) jest lepszą opcją
    Cytuj
  • kamilmazur 5 lut 2017, 19:54
    Leasing przymrużenie oka
    Cytuj
  • UllKa 31 mar 2017, 15:53
    Też tak myślę.
    Cytuj
  • forju 28 kwi 2017, 23:36
    To zależy kogo na co stać, ciężko tak sprecyzować. Ja akuratnie nie za wiele używam auta w ciągu dnia, łącznie może godzinę ? Dlatego ja wybrał bym wypożyczalnie. Jakiś czas temu doszły mnie słuchy że w Warszawie wymyślili ciekawy projekt Omni, docelowo ma to być "miejska" wypożyczalnia dla osób, które potrzebuję na szybko wypożyczyć auto na parę chwil lub dobę. Projekt jest pod patronatem skody, a firma driveomni szuka chętnych stu osób do przetestowania aplikacji przez, którą przebiega cały proces wypożyczenia samochodu, ochotnicy dostają darmowy bon na przejazd autami.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum