Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Oplaty za prowadzenie konta w uk

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Oplaty za prowadzenie konta w uk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 19 sty 2017, 14:51
    Przez kilka lat pracowałem w UK i miałem tam konto bankowe. Płaciłem wysokie opłaty miesięczne za to konto. Po jakimś czasie wyszła afera, że te środki pobierano bezpodstawnie. W jaki sposób można odzyskać te pieniądze w sytuacji, kiedy nie ma się tam już konta bankowego?
    Cytuj
  • Glinka 20 sty 2017, 21:54
    Odzyskiwałem te pieniądze kilka miesięcy temu. To nie jest proste. Sprawdzasz czy ci się należy - jest lista kont w internecie, za które oddają kasę. Dalej puszczasz wniosek do Omni Finances. Jeśli potwierdzą, że zwrot będzie, to jest uruchamiana cała procedura i w ciągu kilkunastu tygodni(max) kasa powinna być u ciebie.
    Cytuj
  • zylek 23 sty 2017, 15:03
    Gdzie dokładnie jest ta lista? Ja miałem konto w Santander, nie pamiętam dokładnie jak się nazywało.
    Cytuj
  • Glinka 24 sty 2017, 19:05
    Na stronie Omni Finances wchodzisz w zakładkę pytania i tam masz przy jednej z pozycji wymienione, jakich banków i konkretnie jakich kont dotyczy opcja zwrotu środków.
    Cytuj
  • zylek 25 sty 2017, 14:53
    Dobra, jest i moje konto na liście, więc uzyskanie zwrotu jest realne - zobaczymy.
    Wniosek do Omni złożony, odpowiedź powinna być jutro. Dla mnie nie ma znaczenia jaka będzie to kwota. Skoro należy mi się zwrot kasy, to zwyczajnie z tego korzystam. Ciekawe jaki procent ludzi kompletnie nie ma o tym pojęcia, co nie?
    Cytuj
  • Glinka 26 sty 2017, 18:44
    I dobrze myślisz. Nie mieliśmy aż tak wysokich opłat, ale patrząc po stronie Omni Finances, to masz tam wymieniane kwoty na poziomie 25 funtów miesięcznie. Teraz przelicz to przez miesiące i x kilka lat. Wychodzą w ten sposób kolosalne kwoty, prawda? I w UK takie pieniądze ludzie musiali płacić za posiadanie konta. Masakra.
    Cytuj
  • zylek 27 sty 2017, 14:58
    U mnie to potrwa dłużej, bo nie mam już u nich rachunku, wszystko pójdzie czekiem więc na bank zejdzie z tym kilkanaście tygodni. Co do wyliczeń - ja nie płaciłem aż tyle, ale gdyby na każdej usłudze aż tak mnie kroili, bo bym na tym pobycie w UK nie oszczędził ani grosza. Z tymi opłatami to przesada, tym bardziej, że w PL w zasadzie za aktywne korzystanie z konta nie płaci się ani grosza, co nie?
    Cytuj
  • Mientowy 2 lut 2017, 10:30
    Ciągle widać reklamy takich firm odzyskujących opłaty. Napisz do nich i się dowiesz.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum