Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Lokata, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lokata

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • alasrokaa 15 gru 2015, 12:56
    Ja jestem zwolennikiem lokat krótkoterminowych. Można na nich sporo zarobić, zwłaszcza, że jest na nie sporo promocji w bankach i mają całkiem wysokie oprocentowanie. Polecam sprawdzić [url=http://oszczednoscionline.pl/ranking-lokat]ranking lokat[/url] w Internecie i wybrać coś dla siebie. Aktualne najlepsza ofertę lokaty ma Noble Bank, oprocentowaną na 5,5%.
    Cytuj
  • Romek61 6 lip 2016, 17:22
    a Copmensa kojarzyła mi się z ubezpieczeniami teraz można u nich pomnożyć pieniążki ?
    Cytuj
  • Ogryzka 11 lip 2016, 20:39
    Z lokatami zawsze kojarzyły mi się banki. Tam ten obrót pieniedzy jest mi jakoś bliższy przymrużenie oka Może dlatego, że wiele lakat w swoim banku mogę zakłądać on line i nie musi się to dla mnie wiązać z żadnymi dodatkowymi uniedogodnieniami i papierologią. Teraz moje pieniądze włozyłam na lokatę DO KOŃCA MIESIĄCA. Jest to lokata w Idea Banku na której okres lokaty to liczba dni pozostałych do 31.07.2016 od dnia założenia lokaty.
    Cytuj
  • wislal 12 lip 2016, 9:37
    Teraz lokaty mają tak niski procent, że szkoda wpłacać pieniądze. Lepiej pomyślec o innego rodzaju inwestycji.
    Cytuj
  • Chan 13 lip 2016, 16:02
    Ogryzka, a jak się nazywa ta lokata? Jak założę ja np dziś czyli w trakcie miesiąca to będzie trwała do 31 lipca, według tego co napisałaś. A co potem? Przedłuża się automatycznie na kolejne miesiące?
    Cytuj
  • wargol 13 lip 2016, 18:09
    Marne procenty teraz na lokatach. Poniżej inflacji zwykle.
    Cytuj
  • Ogryzka 13 lip 2016, 20:47
    wargol napisał:Marne procenty teraz na lokatach. Poniżej inflacji zwykle.
    Wszystko zależy od lokaty. Jedną z najkorzystaniejszych teraz ma 4%. To wcale nie mało przy zerowym ryzyku.

    Chan napisał:Ogryzka, a jak się nazywa ta lokata? Jak założę ja np dziś czyli w trakcie miesiąca to będzie trwała do 31 lipca, według tego co napisałaś. A co potem? Przedłuża się automatycznie na kolejne miesiące?
    Lokata nazywa się właśnie "DO KOŃCAM MIESIĄCA". Tu możesz o niej przeczytać https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-do-konca-miesiaca. Lokata ta nie jest odnawialna, więc sama nie odnowi się po skończonym miesiącu. Ale można ją ponownie założyć online w bankowości internetowej, telefonicznie, w oddziale lub za pomocą aplikacji mobilnej Idea Bank.

    wislal napisał:Teraz lokaty mają tak niski procent, że szkoda wpłacać pieniądze. Lepiej pomyślec o innego rodzaju inwestycji.
    Jak dla mnie większośc inwestycji łączy się z ryzykiem. A przy lokatach mam pewne pieniądze w gwarantowanej kwocie.
    Cytuj
  • SemperCordis 22 lip 2016, 21:08
    Szkoda teraz w to wchodzić. Oprocentowanie lokat jest bardzo niskie.
    Cytuj
  • Battlecross 25 lip 2016, 11:13
    Lokata w GetinBank ma 3.9%, więc nie tak tragicznie. Moim zdaniem warto się zainteresować.
    Cytuj
  • Ogryzka 29 lip 2016, 21:56
    SemperCordis napisał:Szkoda teraz w to wchodzić. Oprocentowanie lokat jest bardzo niskie.
    Nie jest tak, bo tak jak lokaty na 4% to już dużo. Masz gwarancję zarobku. Teraz Idea Bank ma ogrom lokat, które można sobie wybrać i zarobic, zamiast chować pieniądze w skarpecie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum