Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Najlepsze chwilówki 2014, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze chwilówki 2014

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • szarlottka 18 maj 2014, 22:24
    Ja czytałam ostatnio na forum , że chwilówki są bardzo niekorzystne. Jeśli jest możliwość lepiej starać się o kredyt w banku. Moja mama jakiś czas temu wzięła pożyczkę w bocianie i teraz płaci dwa razy tyle. Jak się dowiedziałam ile musi spłacić o mało z krzesła nie spadłam. Nie wiem jak ludzie mogą się na coś takiego decydować.
    Cytuj
  • hipcio 2 cze 2014, 9:30     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lip 2014, 18:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Oczywiście, że są bardzo drogie .. .Niestety ale korzystają z nich szczególnie osoby biedne, które przez to pakują się w pętlę zadłużenia, z której jest bardzo ciężko wyjść. Moim zdaniem warto jest zrobić sobie porównanie takich ofert - zobaczysz, że kredyt gotówkowy jest znacznie bardziej opłacalny, nawet jeśli wymaga dużej ilości dokumentacji. Tutaj masz link do porównywarki tychże produktów finansowych http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe
    Cytuj
  • Kor25 20 cze 2014, 9:43
    No i często trudniej go dostać.
    Cytuj
  • Daria05 10 lip 2014, 11:39
    szarlottka, to w sumie racja. Wszystko zależy jednak jaki kredyt chcesz wziąć, bo jeżeli to chcesz kupić np. nową pralkę, to niech raty mogą być najlesze. A jeżeli coś większego, to może firma pośrednictwa kredytowego. Jest kilka większych, którym można zaufać. W moim przypadku Idea Expert.
    Cytuj
  • Petrova 1 wrz 2014, 20:15
    szarlottka napisał:Ja czytałam ostatnio na forum , że chwilówki są bardzo niekorzystne. Jeśli jest możliwość lepiej starać się o kredyt w banku. Moja mama jakiś czas temu wzięła pożyczkę w bocianie i teraz płaci dwa razy tyle. Jak się dowiedziałam ile musi spłacić o mało z krzesła nie spadłam. Nie wiem jak ludzie mogą się na coś takiego decydować.
    A czy Twoja mama przeczytała dokładnie umowę? Miała tam rozpisane szczegółowo koszty? Porządna firma nie ma nic do ukrycia, żadnych gwiazdek i drobnych druczków nie powinno być...
    Cytuj
  • MaksymilianK 3 wrz 2014, 10:58
    Widać, że zmienia się trochę pogląd ludzi na chwilówki. Moim zdaniem mają one lepsze warunki niż niejeden prestiżowy bank. Na początku tego roku korzystałem z mini-credit, udało mi się spłacić w terminie. Wszystko zgodnie z prawem, nie mam im czego zarzucić. I na prawdę jest szybko przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarzebina 28 wrz 2014, 19:07
    Zacznijmy od tego, że chwilówka, chwilówce nie równa i nie zawsze spłaca się dwa razy tyle. Kluczem do sukcesu jest dokładnie czytanie umów. My niedawno skorzystaliśmy z Aasa, z góry wiedzieliśmy jaka kwota będzie do spłaty, więc nic nas nie zaskoczyło.
    Cytuj
  • Meggi85 28 wrz 2014, 22:57
    Teraz ogólnie pożyczki takie przez internet są dość dobrze przemyślane. Tak jak Aasa daje pożyczkę do 2 tysięcy i można rozłożyć sobie na 18 miesięcy nawet, ale za to sprawdzają BIK, żeby wiedzieć komu taką pożyczkę udzielają. Z ich strony natomiast są proste zasady, z góry określone i nie ma mowy o jakiś ukrytych kosztach.
    Cytuj
  • RzecznikAasa 2 lis 2014, 21:54
    Witam,

    Pragnę doprecyzować, iż posiadanie historii w BIK traktujemy jako informacja pozytywną. Nie jest prawdą, że jakiekolwiek opóźnienia w spłacie kredytu czy pożyczki widoczne w BIK eliminuja Klienta z możliwosci uzyskania pożyczki w AASA. Odrzucony zostanie wniosek Klienta, który widnieje w bazach dłużników jak BIG INFOMONITOR, KRD lub ERIF. Służę pomocą w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w ich rozwianiu.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • jarzebina 4 lis 2014, 19:54
    Meggi85, a jakie tam mają opłaty? oprocentowanie? w niektórych firmach spłaca się kilkukrotnie więcej niż się pożyczyło :/
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum