Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Opłacalne lokaty

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opłacalne lokaty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dariush 19 sie 2013, 1:11     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 1:13, w całości zmieniany 4 razy)
    Tak jak w temacie - jakie oferty lokat aktualnie proponowanych na rynku finansowym, są najbardziej opłacalne? Mam trochę gotówki do zainwestowania, pomyślałem o ulokowaniu jej właśnie na lokacie. W końcu to pewna, sprawdzona i mało ryzykowna inwestycja. Giełda - to nie dla mnie. Ja znalazłem ofertę lokaty w SKOK-u WOŁOMIN ([url=http://skok.wolomin.pl/]skok.wolomin.pl[/url]). Oprocentowanie wynosi od 6,4 do 6,9% (w skali roku), więc myślę, że sporo... Jak sądzicie?
    Cytuj
  • janetszanel19 26 sie 2013, 18:55
    Z porównania lokat wychodzi mi, że chyba oprócz Getin i BGŻ to nie nic ciekawego na rynku więc chyba oferta SKOKów może okazać się dobrą alternatywą.
    Cytuj
  • IKZE 2 wrz 2013, 21:48
    Sprawdź najpierw na jaki czas jest oprocentowana lokata w tej wysokości, bo banki często stosują chwyt marketingowy, że podają wysoko procent zwrotu a okazuje się, że lokata jest oprocentowana w tej wysokości na kilka pierwszych miesięcy.. Lokata niby pewna, ale biorąc pod uwagę podatek i stopę inflacji raczej nie odczujesz zysku..chyba, że chcesz włożyć na lokatę naprawdę sporo kasy..Generalnie ja polecam fundusze inwestycyjne.

    sprawdzałem wyniki poszczególnych funduszy i np. FI Allianz Małych i Średnich spółek osiągnął zyska za ostatnie półrocze w wysokości ponad 17%.. zestawiając ten wynik z zyskiem z lokaty, chyba nie potrzeba dodawać żadnego komentarza..
    Cytuj
  • MartynKa79 10 wrz 2013, 8:44
    A co myślicie o lokatach jednodniowych? Coraz częściej wpadają mi w oko takie oferty.
    Cytuj
  • MichalOstrowski 10 wrz 2013, 11:42
    Lokata jednodniowa to bardzo dobra oferta, bowiem już po 1 dniu możemy cieszyć się zyskami z lokaty. Serdecznie zapraszam więc do skorzystania z oferty lokaty PING-PONG w Idea Banku, gdzie lokata oprocentowana jest na 4%. Po szczegółowe warunki oferty zapraszam na stronę internetowa Idea Banku.

    Pozdrawiam,

    Michał Ostrowski
    ___________________________________________
    Online Ekspert Idea Bank
    Cytuj
  • MartynKa79 22 wrz 2013, 11:24
    Szczerze mówiąc nie wiem, bo akurat z tym bankiem nie miałam do czynienia. A wracając do lokat - czy taką lokatę można przedłużać np. online?
    Cytuj
  • Anna_33 23 wrz 2013, 8:37
    Dalej sa lokaty jednodniowe? Czytalam kiedys, ze mialo juz ich nie byc - bowiem omijaly podatek Belki?
    Cytuj
  • MichalOstrowski 23 wrz 2013, 21:55     (ostatnio zmieniony przez autora 23 wrz 2013, 21:55, w całości zmieniany 1 raz)
    MartynKa79 napisał:Szczerze mówiąc nie wiem, bo akurat z tym bankiem nie miałam do czynienia. A wracając do lokat - czy taką lokatę można przedłużać np. online?
    Oczywiście, że tak. Lokatę można odnowić online składając dyspozycję ponownego założenia lokaty.
    Pozdrawiam,

    Michał Ostrowski
    ________________________________________
    Online Ekspert Idea Bank
    Cytuj
  • blue-green 9 paź 2013, 21:56
    Uważam że lokata w skoku jest świetnie oprocentowana i obecnie to jedna z najlepszych propozycji ulokowania swoich oszczędności.Sporo się naszukałam szukając innych opcji , ale bardziej mi odpowiadającej nie znalazłam.
    Cytuj
  • MartynKa79 15 paź 2013, 22:44
    Swoją drogą, ciekawe jakie są kwoty minimalne do tych krótkich np. jednodniowych lokat.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum