Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Forex - czy warto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Forex - czy warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 23 sty 2017, 15:05
    Jak wyglądały Wasze przygody z forexem? Kto ma doświadczenie? Podzielcie się wynikami. Powiedzmy, że jestem teoretykiem, mam za sobą trochę suchego obstawiania na zasadzie - niby kupuję, niby sprzedaję i wtedy szło mi całkiem nieźle, ale domyślam się, że obracając normalnymi pieniędzmi tak łatwo się tego nie ogarnia. Mylę się?
    Cytuj
  • junna2 23 sty 2017, 22:51
    Jak się nie znamy lepiej powierzyć finanse osobą, które się na tym znają.
    Cytuj
  • zylek 24 sty 2017, 15:33
    Rzeczywiście cenna rada ;-) A mogę usłyszeć coś konkretnego, praktycznego? Proszę o wypowiedzi osoby, które mają doświadczenie na forex, chociaż minimalne, znają jakieś systemy. Zależy mi na praktycznej wiedzy i konkretach.
    Nie wierzę, że na forum nie ma nikogo z doświadczeniem...
    Cytuj
  • Glinka 25 sty 2017, 18:40
    Ogólnie samo pytanie jest bardzo źle moim zdaniem sformułowane. Powinieneś rozpocząć od założenia konta na systemie brokera, testowania jego wersji demo. I na tej podstawie możesz dopiero realnie przejść do oceniania, czy faktycznie forex jest przeznaczony dla ciebie. Nie jest powiedziane, że każdy będzie w stanie na nim zarabiać. Przede wszystkim miej to konto u sprawdzonego brokera, który da ci narzędzia dające bezpieczeństwo. EasyMarkets znasz? To poznaj. Tam masz opcja takie jak stały spread, gwarantowany stop loss czy ochrona przed negatywnym bilansem strat i to są właśnie metody, które powinny ci pomóc zawierać transakcje. Kolejna pozycja to dealCancellation - ogarnij każde z pojęć/narzędzi i dalej przejdź do testowania systemu.
    Cytuj
  • zylek 26 sty 2017, 15:32
    Jak rozumiem - wymienione tutaj narzędzia sprawiają, że warto ten system testować? Przez to jest lepszy od innych? Inni nie mają czegoś na podobnej zasadzie? Zawsze mi się wydawało, że oferta brokerów jest raczej podobna.
    Cytuj
  • Glinka 30 sty 2017, 19:01
    No wiesz... podobna, nie podoba... nawet szczegóły robią dużą różnicę. Stop Loss wszędzie? Nie, tym bardziej w takiej formie - znajdź sobie brokera, który ma to ustawione obligatoryjnie w systemie... nie mają, bo w ten sposób przenoszą jakby odpowiedzialność na siebie, ryzykują. Nie wiem czemu akurat EasyMarkets tam ma, może e względu na wielkość marki, ale u nich nie ma opcji minusowego salda i zejścia poniżej wpłaconego depozytu. A w innych systemach takiej ochrony nie dostaniecie...
    Cytuj
  • Mientowy 2 lut 2017, 10:31
    Ryzyko bardzo wysokie. Mało kto tak naprawdę na tym zarabia.
    Cytuj
  • bulma10 22 lut 2017, 15:54
    Moim zdaniem nie warto...
    Cytuj
  • yettie 22 mar 2017, 17:21
    Mientowy napisał:Ryzyko bardzo wysokie. Mało kto tak naprawdę na tym zarabia.
    Mam takie samo zdanie. Muszę jednak zaznaczyć, że nie jestem ekspertem w temacie.
    Cytuj
  • zylek 2 sie 2017, 8:45
    Ale nikt nie twierdzi, że inwestowanie na forex jest dla każdego. Wcale nie jest. Jeśli ktoś zaczyna inwestować na easyMarkets bez dokładnego poznania systemu, to faktycznie powinien sobie odpuścić. Gdzie logika? Na poznanie narzędzi i zasad działania systemu potrzebujecie minimum tygodni. dealCancellacion testujecie normalnie na demie systemu, a wygląda to jak na screenie. Takie tematy jak stałe spready czy gwarantowany stop loss macie włączone na stałe.


    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum