Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Szybka Pożyczka czyli Chwilówka VS Kredyt w Banku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybka Pożyczka czyli Chwilówka VS Kredyt w Banku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 z 4  
  • Tomasz_Es 16 mar 2013, 13:52
    Decyzję o wzięciu kredytu lub też pożyczki należy zawsze podjąć po dogłębnej analizie rynku. Wiadomo, że dla jednego lepszym instrumentem będzie kredyt, dla innego z kolei szybka pożyczka - zależy od celu i osoby potrzebującej pieniędzy. Polecam zrobić sobie porównanie i przejrzeć oferty dostępne na rynku.
    Cytuj
  • Daria05 9 kwi 2013, 10:12
    Tego typu instytucje też są dla ludzi. Podobać się może luźniejsze podejście do klienta, czyli łatwiejszy dostęp do kredytu. Faktycznie trzeba jednak uważać i nie brać super ofert, bo one nie są wcale takie „super”. Potrzebowałam szybko kaski na telewizor, wzięłam kredyt na PIT. Zalety to klarowna umowa. Niezależnie od miejsca, do którego się udamy, to właśnie sposób skonstruowania umowy powinien być dla nas najważniejszy. Jeżeli widzimy jakieś haczyki, to lepiej udać się do innej firmy. W końcu konkurencja na rynku jest bardzo duża, więc jest w czym wybierać.
    Cytuj
  • domowadama 15 kwi 2013, 20:53
    Moim zdaniem, jeśli ktoś potrzebuje bardzo pilnie niewielkiej sumy pieniędzy to najlepszym rozwiązaniem jest zastawić jakąś wartościową rzecz w lombardzie. Sama korzystałam nie dawno z usług lombardu w Warszawie. Takie rozwiązanie jest dużo lepsze niż branie chwilówek, gdzie procent rośnie jak szalony.
    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 15:02     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 15:03, w całości zmieniany 1 raz)
    po akcji z amber gold i innymi parabankami chyba warto jednak zwracać większą uwagę na to gdzie zaciągamy pożyczkę, zeby potem nie płacić horrendalnych odsetek
    Cytuj
  • Widgetowiec 23 kwi 2013, 6:27
    Małe pożyczki nie są z reguły brane na jakieś wielkie wydatki, liczy się w tedy czas i łatwość otrzymania kasy więc jak dla mnie takie oferty są jak najbardziej na plus.
    Cytuj
  • Daria05 25 kwi 2013, 14:50
    Najlpiej zapoznać się z ofertami. Instytucje pozabankowe są mniej restrykcyjne przy udzielaniu kredytów, tylko trzeba na nie uważać – umowa powinna być prosta i bez haczyków.
    Cytuj
  • Daria05 26 kwi 2013, 15:44
    Hasanna, zgadzam się jedynie w tek kwestii – niezależnie od tego, czy inwestujemy, czy pożyczamy czyńmy to z głową.
    Cytuj
  • Widgetowiec 2 maj 2013, 7:56
    Jak wszystko uśmiech ja właśnie jestem dopiero co po wzięciu kredytu w Allmoney i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie było problemów z umową i od ręki właściwie dostałem kase uśmiech
    Cytuj
  • camper01 3 maj 2013, 8:40
    Chętnie poczytam opinie czy taki będziesz zadowolony kiedy spłacisz już wszystko i czy faktycznie do spłaty jest tyle ile w reklamie uśmiech
    żeby się podobnie jak Amber nie skończyło. Tam gdzie pożyczki pozabankowe tam i też ogromna pokusa na oszustwa.
    Cytuj
  • angielvisual 10 maj 2013, 23:01
    Dla mnie osobiście nie ma żadnej różnicy między szybką pożyczką na dowolny cel a kredytem konsumpcyjnym, na konsumpcję. Odnośnie kredytów chwilówkowych i szybkich pożyczek, dobrze mi się pracowało z mbankiem. Chcecie poznać opinię klientów mbank, zawsze można zajrzeć na [url=http://www.banki-opinie.info/mbank-f29/]mbank forum[/url]. Jeśli ktoś mnie oświeci jaka jest różnica, chętnie się do-edukuję.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum