Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Szybka Pożyczka czyli Chwilówka VS Kredyt w Banku, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szybka Pożyczka czyli Chwilówka VS Kredyt w Banku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • honorka321 22 lip 2013, 16:36
    Ja ze swojej strony mogę polecić portal - dobry zarówno dla tych co szukają kredytu gotówkowego jak i konsolidacyjnego.
    Cytuj
  • turistas1 24 lip 2013, 13:21
    aby wziąść pożyczke w banku trzeba załatwić mnóstwo dokumentów ale największym plusem jesty to że sporo kasy można dostać i czas spłaty jest długi a kredyty to szybkie pieniądze bez zbędnych formalności, często rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy
    Cytuj
  • Max_Payne 24 lip 2013, 20:20
    Jakby coś nie miało plusów to by nie istniało. Chwilówki są dobre dla ludzi, którzy kredytu w normalnym banku nie dostaną, bo nie spełniają wymagań. To, że potem muszą spłacić więcej... coś za coś.

    Jeżeli ktoś nie ma takich problemów, to kredyt w banku wydaje się najlepszą opcją. Jest duży wybór ofert, można przebierać i dostosować do swoich potrzeb. W internecie są porównywarki ofert, warto zajrzeć.
    Cytuj
  • nowika 28 wrz 2013, 20:57
    ja ostatnio brałem małą pożyczke 500zł na portalu online Via sms, wszystko sprawnie także polecam
    Cytuj
  • Morgana88 14 paź 2013, 14:55
    Chwilówek należy unikać jak ognia. Odsetki zniszczą niemal każdego. Już lepiej pożyczyć od rodziny/znajomych na mały procent lub wręcz bez procenta
    Cytuj
  • metafizyk 16 paź 2013, 20:59
    Morgana88 napisał:Chwilówek należy unikać jak ognia. Odsetki zniszczą niemal każdego. Już lepiej pożyczyć od rodziny/znajomych na mały procent lub wręcz bez procenta
    Jeśli pożyczasz naprawdę na chwilę, to żadne odsetki Cię nie zjedzą. Co innego jak masz problemy ze spłatą. No ale wtedy się kredytu nie powinno w ogóle brać. Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów, dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będe potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę.
    Cytuj
  • Mikolin1 30 kwi 2014, 11:17
    Wszystko jest dla ludzi, także i chwilówki. Tylko trzeba być pewnym, że się będzie miało pieniądze, gdy nadejdzie data spłaty. Wtedy zazwyczaj nie trzeba oddawać nic więcej, gdyż coraz więcej firm ma w ofercie pożyczki za darmo. Teraz [url=http://]Kyzoo[/url] wprowadziło taki produkt. W bankach takiej oferty na pewno nie dostaniesz gdyż zawsze coś tam trzeba będzie oddać więcej.
    Cytuj
  • sloneczko9 24 cze 2014, 7:43
    Moim zdaniem wygrywa kredyt w banku - posiada o wiele korzystniejsze oprocentowanie. A chwilówka sprawi, że można nieźle się naciąć.
    Zobaczcie sobie to porównanie: http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe kredytów gotówkowych na rynku.
    Jak widać niektóre banki oferują kredyty już od 10% w skali roku !
    Tylko właśnie - trzeba mieć zdolność kredytową.
    Cytuj
  • sadekowski 21 wrz 2014, 21:00
    Osobiście odradzałbym korzystanie z chwilówek chyba że jest się na 100% pewnym że pożyczkę spłaci w terminie. Kredyt gotówkowy też można szybko załatwić. Niektóre banki wypłacają gotówkę tego samego dnia. Nie trzeba odwiedzić każdej placówki żeby porównać oferty. Ktoś wymyślił takie coś jak pośrednictwo finansowe. Z doświadczenia mogę polecić Idea Expert.
    Cytuj
  • Kor25 28 wrz 2014, 14:54
    A konkretnie jak ta pomoc wygląda?
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum