Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenia na życie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 27 lis 2015, 14:07
    Ubezpieczenia czy to na życe, czy na mieszkanie , auto - warto w jakieś multiagencji zobaczyć np. Cuk . Mają polisy wielu TU , więc większa szansa na wybranie korzystnej.
    Cytuj
  • veganka 27 lis 2015, 22:02
    ubezpieczenia są już naprawdę łatwo dostępne, spokojnie każdy może sobie pozwolić na ich wykupienie, składki są niskie, ja sobie skompensowałam kilka składek w sygma banku, mieli ubezpieczenia w których odpowiadał mi zakres i wysokość składek, poza tym wygodnie bo bo kupiłam w jednym miejscu i to przez internet więc też nie traciłam czasu na bieganie po placówkach.
    Cytuj
  • UllKa 14 sie 2016, 16:50
    Ja nie mam wykupionego.
    Cytuj
  • lucy77 10 mar 2017, 18:07
    Warto się ubzpieczeyć uśmiech
    Cytuj
  • trajeljo 4 kwi 2017, 16:23
    Ubezpieczenie na życie wbrew pozorom jest bardzo przydatne. Bardzo. Sam mam teraz wykupione w PZU i nie wyobrażam sobie nie mieć.
    Cytuj
  • musli 18 kwi 2017, 15:04
    Uważajcie przy wyborze ubezpieczyciela. Nie mówię, że ten czy ten jest zły, bo nie o to chodzi, ale niestety doświadczenie nauczyło mnie, że jak się podpisuje umowę to wszystko jest pięknie i wspaniale, a jak dojdzie do potrzeby wypłacenia odszkodowania, ubezpieczyciel broni się rękami i nogami, by nie oddać pieniędzy. Ja rok temu uległam wypadkowi, w wyniku którego musiałam zrezygnować z pracy i długo się leczyłam. Mój ubezpieczyciel rozłożył ręce. Dopiero jak weszłam na drogę sądowa odzyskałam pieniądze. Ale ile nerwów straciłam to tylko ja wiem. Jeśli również macie podobną sytuację mogę polecić kancelarię Solvia z Łodzi - specjalizują się w takich sprawach.
    Cytuj
  • Battlecross 2 maj 2017, 18:55
    ubezpieczenie na życie jest zdecydowanie dobrym pomysłem pod kątem bezpieczeństwa dla swojej rodziny. Ja mam teraz wykupione w PZU i polecam kazdemu o tym pomyslec
    Cytuj
  • ewe_los 4 maj 2017, 15:37
    Warto pomyśleć o ubezpieczeniu ochrony prawnej, który ma bardzo szeroki zakres, a jest głównie pomocne na drodze sporów sądowych. W Polsce jest niestety tak, że mało kto ogarnia kruczki prawne i zawiłe paragrafy, a ta polisa właśnie prowadzi nas przez meandry. Ja mam akurat pakiet w D.A.S., ale wiem, że już powoli inni ubezpieczyciele też to wprowadzają.
    Cytuj
  • kava 7 gru 2017, 10:17
    My mamy w concordii, zaoferowali nam fajne warunki, myślę ze warto takie ubezpieczenie mieć, nigdy nie wiadomo co przyniesie los, znam wiele przypadków że ktoś nagle zachorował, nie mógł pracować i się zaczęły problemy, moja znajoma tak miała i dorbze że miała polisę bo chociaż stać ją było na rehabilitację
    Cytuj
  • mscislaw 30 sty 2018, 11:11
    Ubezpieczenie na życie nie jest drogie, szczególnie jeśli płaci się taką kwotę miesięcznie. Jednoczęsnie w przypadku trudnej sytuacji życiowej można dostać sporo kasy z odszkodowania.

    Jednak nie ceną ubezpieczenia proponowałbym sie sugerowac a tym co ubezpieczenie obejmuje.Dokładnie wczytajcie się w polisę ubezieczeniową i dowiedzcie się jakie są wykluczenia z ubezpieczenia.Co ubezpieczenie obejmuje, a czego nie.

    Ciekawą ofertę ma moim zdaniem Nationale Nederlanden.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: pożyczka za darmo