Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?, strona 13

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 20 kwi 2018, 15:23
    Najlepiej po prostu założyć konto na XTB i tam analizować, które z wybranych instrumentów was najbardziej interesują.
    Możecie np. na jednym koncie testować system xstation, a na drugim MT4.
    A dalej macie do dyspozycji surowce, akcje, obligacje, kryprowaluty, waluty i inne tematy.
    Moim zdaniem najlepiej podzielić portfel, przynajmniej tak działamy z naszymi środkami.
    Cytuj
  • Leon99 31 sie 2018, 21:57
    W co inwestowac? Mysle, ze najlepiej wzorowac sie na najlepszych. Ostatnio na topie jest Zbigniew Grutkowski - znany finansista i inwestor oraz trader. Sam sledze jego wypowiedzi oraz poczynania i staram sie z nich wyciagnac cos dla siebie.
    Cytuj
  • Koscitrupek 9 maj 2020, 2:47
    Luizka23 napisał:Odpowiedź nie jest prosta, gdyż rozwiązań inwestycyjnych jest wiele. Jednakże jak chcesz w łatwy sopsób, delikatnie pomnożyć swoje pieniądzę bez strachu to najlepsze raczej będzą lokaty krótkoterminowe. Warto rozejrzeć się op kilku rożnych bankach, by znaleźć odpowiadaj ące Tobie oprocentowanie do czasu, aż znajdziesz lepsze miejsce do inwestycji.
    https://www.toyotabank.pl/dla-firmy/oszczedzanie/lokaty-krotkoterminowe/szczegoly/
    Myślę, że koleżanka może mieć rację, te lokaty krótkoterminowe od toyoty prezentują się dobrze. Ciekaw jestem co pod pierzyną siedzi uśmiech
    Cytuj
  • Ask1985 27 sie 2021, 8:41
    Ja kupuje złoto i srebro za pośrednictwem Mennicy Skarbowej . Udało mi się już w ten sposób ulokować ponad 40 tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
    Cytuj
  • Witas80 22 gru 2021, 22:52
    Kryptowaluty są ciekawym kierunkiem.
    Cytuj
  • zylek 8 wrz 2023, 7:16
    Na pewno kierunek Berberis. Szybka i mocna poprawa, wiele da się zmienić, uzyskać lepszy kierunek. Od razu cudów nie będzie, ale z czasem powinniście poprawić sytuację. Krok po kroku dojdziecie do czegoś dużego.
    Cytuj