FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

WYPADEK

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • EwaLLL 15 paź 2013, 19:22
    Witam. Brałam udział w kolizji, zostałam poszkodowana na miejscu była policja i wszystko spisała. Sprawca bez problemu się przyznał a mój samochód został holowany pod warsztat. Jest on jednak w stanie - do kasacji. Czy muszę coś samodzielnie teraz załatwiac (np. opinię od rzeczoznawcy ) czy czekac na informację od ubezpieczyciela sprawcy który został o wszystkim poinformowany?
    Cytuj
  • maciejewskaa 25 paź 2013, 17:52
    Czekaj na decyzję ubezpieczyciela. Pewnie i tak zaniży ci kwotę odszkodowania i będziesz musiała się odwołać. A Tobie nic się nie stało? Jeśli doznałaś wstrząsu czy miałaś coś złamanego to warto też ubiegać się o zadośćuczynienie. Możesz iść do adwokata lub do firmy odszkodowawczej np. EuCO - oni załatwią wszystko za ciebie. Poza tym jeśli jechał z Tobą pasażer i coś mu się stało, to również może ubiegać się o kasę.
    Cytuj
  • katalogmix 31 paź 2013, 11:29
    Myślę, że warto spróbować zaciągnąć porady u specjalistów, którzy na co dzień zajmują się podobnymi przypadkami. Oczywiście trzeba się liczyć z opłatą za takie usługi, ale i tak myślę, że ich [url=http://] pomoc w uzyskaniu odszkodowania[/url] jest warta tych pieniędzy, gdyż z reguły można "wyciągnąć" znacznie większe zadośćuczynienie. Sam miałem jakiś czas temu podobną sytuację i niezastąpiona okazała się pomoc.
    Cytuj
  • 3 lis 2013, 12:08
    Jeżeli druga strona była tylko i wyłącznie sprawą wypadku, to działaj, bo nic nie tracisz, a coś zawsze możesz zyskać.
    Cytuj
  • 7 sty 2014, 13:28
    Jak najbardziej zgadzam się, że warto korzystać z pomocy specjalistów. Specjaliści, pracujący w firmach pozwalających uzyskać wyższe odszkodowanie mają doświadczenie i wiedzę, której nam na co dzień brakuje. Tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze lepiej nie uczyć się na własnych błędach.
    Cytuj
  • Ewelina_L 5 lut 2014, 12:40
    U specjalistów najlepiej uśmiech - tylko trzeba uważać, żeby ich prowizja nie była wyższa niż "zyski", które dzięki nimi osiągniemy przebiegły
    Cytuj
  • 9 lut 2014, 20:38     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2014, 16:35, w całości zmieniany 1 raz)
    EwaLLL napisał:Witam. Brałam udział w kolizji, zostałam poszkodowana na miejscu była policja i wszystko spisała. Sprawca bez problemu się przyznał a mój samochód został holowany pod warsztat. Jest on jednak w stanie - do kasacji. Czy muszę coś samodzielnie teraz załatwiac (np. opinię od rzeczoznawcy ) czy czekac na informację od ubezpieczyciela sprawcy który został o wszystkim poinformowany?
    A jakie miałaś [url=http://ubea.pl/oferta/ubezpieczenie-samochodu]ubezpieczenia samochodowe[/url]? Ac i OC? Bo to w sumie od tego zależy. albo raczej jakie on miał. Każdy ubezpieczyciel może mieć inne warunki.
    Cytuj
  • AstaLawista 18 lut 2014, 15:28
    maciejewskaa napisał:Czekaj na decyzję ubezpieczyciela. Pewnie i tak zaniży ci kwotę odszkodowania i będziesz musiała się odwołać. A Tobie nic się nie stało? Jeśli doznałaś wstrząsu czy miałaś coś złamanego to warto też ubiegać się o zadośćuczynienie. Możesz iść do adwokata lub do firmy odszkodowawczej np. EuCO - oni załatwią wszystko za ciebie. Poza tym jeśli jechał z Tobą pasażer i coś mu się stało, to również może ubiegać się o kasę.
    Ale żeby z kimś walczyć o odszkodowanie to faktycznie trzeba odczekać na decyzję likwidatora. Ale gdyby potrzebna w tym była pomoc to kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego sprawami odszkodowań zajmuje się już przeszło 20 lat, więc ma bardzo dobre doświadczenie.
    Cytuj
  • mikolaj898 19 lut 2014, 0:03
    Sorry, ale żeby walczyć o zadośćuczynienie nie trzeba czekać na decyzję odnośnie odszkodowania w sprawie auta, bo to dwie odrębne sprawy. Koleżanka ma rację, że w tej sprawie najlepiej zgłosić się do EuCO. Ta firma odszkodowawcza bierze kasę z dołu - czyli dopiero po wywalczeniu odszkodowania. Poza tym biorą ok. 20% wiec kwota ta na pewno nie przekroczy wartości zadośćuczynienia.
    Cytuj
  • AleksandraPeczek 24 lut 2014, 13:49
    Jeśli zostało sporządzone oświadczenie, spisałeś OC sprawcy w takim razie czekaj na decyzję. [url=http://www.mk-finanse.pl/index.php/oferta/odszkodowania/odszkodowania-komunikacyjne]Odszkodowanie z OC sprawcy[/url] należy Ci się w 100% gdyż kolizja nie była z Twojej winy. Tak jak pisza moi poprzednicy warto skorzystać z usług specjalistów wtedy to oni wszystkim sie zajmą.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum