Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • Glinka 14 sie 2012, 22:48
    Znam ten ból. Trafienie na amatorów doprowadza do masakry finansowej. Nie ma ani towaru, ani pieniędzy. Tak więc oszczędność żadna – odradzam całkowicie kupowanie u przypadkowych osób, szczególnie dzieciaków. Tylko strata czasu i kasy.
    Cytuj
  • zylek 16 sie 2012, 12:49
    Jeśli chcesz coś zmieniać na stronie w przyszłości to również próbuj - robią takie rzeczy. Najważniejsze jest korzystanie z usług ludzi, którzy znają się na rzeczy. Wolę raz wydać większą kwotę, niż bujać się z tematem przez dłuższy okres czasu.
    Cytuj
  • Energia30 28 sie 2012, 15:34
    Witam serdecznie,
    W przypadku stworzenia sklepu internetowego ceny w agencjach reklamowych różnią się między sobą. Cena zależy przede wszystkim od tego jak skomplikowana ma być strona i od funkcji jakie będzie ona posiadać. Wrocławskie agencje reklamowe posiadają w swojej ofercie tworzenie stron www i sklepów internetowych i mają bardzo ciekawe portfolio. Sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim.

    Pozdrawiam
    Cytuj
  • tadeusz85 11 wrz 2012, 8:38
    Cena waha się od 500-15000 zł zależy jaką stronę potrzebujesz i jak duży jest to projekt. Na przykład taka strona porównywarka ubezpieczeń oc jest warta duużo więcej uśmiech
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    Cytuj
  • zylek 14 wrz 2012, 12:58
    Ceny są mega mocno zróżnicowane, ale generalnie warto stawiać na jakość. U nas stronę robili oni. Cenowo na tle innych ofert wypadli ok, ale najważniejsza jest i tak jakość, efekt. Moim zdaniem warto wydać ten jeden raz nawet powyżej średniej za stronę, aby tylko była ona skuteczna, bo co wam po stronie, która nie zdobywa klientów?
    Cytuj
  • mkrawczykowski 23 wrz 2012, 18:00
    Zerknij na mój raport na podobny temat Jak stworzyć stronę www (bez pisania kodu)? 7 różnych sposobów na stworzenie strony www dla firmy. Cen co prawda nie podałem, bo często się zmieniają (np. w promocjach), ale warto zerknąć choćby dla porównania.
    Cytuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 19:34
    u jednych 200 zł, u innych 5 tysi..
    Cytuj
  • mkrawczykowski 18 lis 2012, 12:56
    jeśli zdecydujesz się stworzyć stronę www za pomocą jednego z kreatorów stron www, to możesz rzucić okiem na moje zestawienie. Może się przyda.
    Cytuj
  • lapko 19 lis 2012, 10:01
    To zależy wszystko od grafika ile mu zajmie strona. Jedni kasują 60 zł za godzinę pracy a inni nawet do 100 zł. Potem trzeba wszystko zaprogramować, a to kolejny koszt. Myślę, że z wydatkiem 1500 zł musisz się liczyć.
    Cytuj
  • francik 19 lis 2012, 16:23
    60 ale potem czas im się dłuży uśmiech

    Jeśli chcesz sklep internetowy to najlepiej na AptusShop.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum