Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5
  • kalia85 21 mar 2013, 16:39
    Tak normalnie to nawet kilka tysięcy, ale widywałam np. na grouponie itp. oferty po 999zł itp.
    Cytuj
  • Jana1 9 kwi 2013, 10:24
    A czy ktoś mógłby mi wyjaśnić kiedy potrzebne są domeny itd? Jestem zielona w tym wszystkim, a zastanawiam się nad założeniem swojej strony firmowej.
    Cytuj
  • naknaknokin 9 kwi 2013, 14:14
    Ile kosztuje strona internetowa? Równie dobrze, mógłbyś zadać pytanie, ile kosztuje samochód? To zależy.
    Cytuj
  • Klatka 10 kwi 2013, 12:01
    Jana1 napisał:A czy ktoś mógłby mi wyjaśnić kiedy potrzebne są [url=http://webd.pl/]domeny[/url] itd? Jestem zielona w tym wszystkim, a zastanawiam się nad założeniem swojej strony firmowej.
    Nie do końca rozumiem Twojego pytania? Każda strona internetowa ma swoją domenę, wyróżniamy:

    .com – komercyjne
    .edu – edukacyjne
    .gov – rządowe, polityczne
    .mil – militarne
    .net – internetowe
    .org – organizacyjne
    .int – organizacyjne międzynarodowe
    .biz – biznesowe
    .info – informacyjne
    .name – nazewnicze indywidualne
    .pro – zawodowe

    Oczywiści są także krajowe domeny tj. pl, uk, do, to takie podstawowe kategorie.
    Cytuj
  • monmas 16 kwi 2013, 14:11
    casia1980 napisał:Potrzebuje fachowców do stworzenia strony internetowej sklepu. Zależy mi na tym by strona była zrobiona profesjonalnie, produkty jakie oferujemy wiążą się z elegancją, dobrym wyglądem więc grafika będzie bardzo ważynm aspektem. Musze oszacować koszty więc byłabym wdzięczna za podpowiedź ile taka strona może kosztować? Może właściciele sklepów internetowych napiszą jakie ponieśli koszty z tym związane? A może też polecicie jakąś dobrą agencję? Z góry bardzo dziękuję.
    Proszę nie czytaj tych głupot...no pewnie jeśli wybierzesz.. pierwszą lepszą firmę to na pewno przepłaciszuśmiech 500 zł to średnia kwota na stworzenie naprawdę fajnej stronki.. jeśli chciałbyś rozreklamować się czy nawet stronkę to skorzystaj z firmy, ja korzystałam wydając 200 zł msc.. i jestem zadowolona, ponieważ pieniążek robi pieniążekuśmiech pozdrawiam
    Cytuj
  • luk20 25 kwi 2013, 21:35
    Niewielkim kosztem jest reklama strony internetowejuśmiech Wystarczy zapłacić za pozycjonowanie, lub nawet za całą kampanię reklamowąuśmiech
    Cytuj
  • alicjakoper 27 wrz 2013, 13:14
    A mojej firmie, pomogła działalność [url=http://]damtox[/url], którą serdecznie polecam wszelkim potrzebującym strony internetowej oraz pozycjonowania. Dzięki ich technikom e-marketingowym sklep prężnie się rozwija i licznik wizyt przerósł moje oczekiwania. Koszty ponoszę niewielkie, a na brak klientów nie narzekam przymrużenie oka
    Cytuj
  • anna80 30 wrz 2013, 14:24
    Cieszę się, że Ci pomogła ta firma. Lecz ktoś pyta o cenę ;-)

    U nich strony www zaczynają się od 1200 zł netto, więc masz już jakiś punkt wyjścia.

    Zbierze kilka ofert i porównaj je sobie. Zwróć tylko uwagę na realizację danej firmy. To ważne.
    Cytuj
  • 1 paź 2013, 12:25
    Dobra stronka może kosztować i 2000 zł, zależy od wielu czynników. Moim zdaniem warto poszperać trochę w necie w poszukiwaniu dobrego webmastera
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum