Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak założyć sklep internetowy?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak założyć sklep internetowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • szarlottka 14 lip 2015, 21:07
    Ja myślałam o otwarciu sklepu stacjonarnego i prowadzeniu sprzedaży także online. Na początku skupię się na stacjonarnym sklepie i wyposażeniu go. Znalazłam juz importera, meble i inne rzeczy. Zastanawiam się także nad terminalem płatniczym. Teraz większość ludzi płaci karta i wydaje mi się, że może się przydać. Oferta terminala jest bardzo korzystna - nie trzeba deklarować obrotów, prowizja od transakcji jest niska i można liczyć na wsparcie techniczne 24/7. Korzystacie z takich terminali? Jak się sprawdzają?
    Cytuj
  • szafranka 16 lip 2015, 16:52
    Na samym początku rozkręcania biznesu warto postawić na dobrą domenę.
    Wiadomo, że ofert jest bardzo dużo, ale nie każde posiadają swoje serwery i różnego rodzaju pakiety na nie.
    Cytuj
  • fernando5 21 lip 2015, 18:58
    Prowadzę sklep internetowy na oprogramowaniu RedCart i jestem zadowolony z jakości i niskich kosztów usługi. Mam także darmowe wsparcie techniczne.
    Cytuj
  • erykit 27 sie 2015, 8:17
    Sklep internetowy jest na pewno o wiele tańszy niż sklep stacjonarny.Zarówno jeśli chodzi o otwarcie takiego sklepu jak i prowadzenie. Na stronie znajdziecie obecnie bardzo doby artykuł na ten temat:
    http://www.sklepwinternecie.pl/jak-zalozyc-sklep-internetowy/

    Jak otworzyć sklep internetowy. Warto jest zaoszczędzić już na samym początku oraz skorzystać z darmowych skryptów do sklepów internetowych takich jak na przykład presta shop. Trzeba zrobić sobie bardzo dobre rozeznanie na rynku. Zorientować się na jakie towary jest obecnie zapotrzebowanie. Branża sklepów internetowych ma bardzo dużą przyszłość. Z drugiej strony konkurencja jest również coraz większa i trzeba wziąć to pod uwagę.
    Cytuj
  • orzel85 3 wrz 2015, 15:28
    Przy Preście tylko teoretycznie jest darmowo, co więcej jest to rozwiązanie dla osób technicznych.

    Zapoznajcie się z atutami rozwiązań abonamentowych: http://blog.shoplo.com/pl/2014/10/07/3-kluczowe-zalety-sklepu-internetowego-na-abonament/
    Cytuj
  • kasiuniaa 20 lis 2015, 11:40
    A co z rozliczeniem pit-ów? Faktycznie lepiej to zrobić na własną rękę?
    Cytuj
  • gabriell86 23 lis 2015, 13:58     (ostatnio zmieniony przez autora 24 lis 2015, 13:35, w całości zmieniany 1 raz)
    W obecnych czasach warto zlecić zaprojektowanie sklepu tak, aby był przystosowany pod urządzania mobilne - sporo e-sklepów ma z tym problem, co można wykorzystać na swoją korzyść. Tutaj http://www.eyedesign.com.pl/sklepy-internetowe/ zajmują się projektowaniem różnych sklepów internetowych i ich późniejszą obsługą.
    Cytuj
  • artek91 26 paź 2016, 12:26
    Zdjęcia są ważne, ale opisy produktów również. Po pierwsze pomagają w pozycjonowaniu, a po drugie klient może od razu znaleźć wszystkie informacje, a nie szukać u konkurencji.
    Cytuj
  • trytka123 2 lis 2016, 14:23
    dużo też zależy od rodzaju sklepu jaki chcemy założyc jakby nie patrzeć przymrużenie oka
    Cytuj
  • Loroeszika 9 lis 2016, 15:21
    Polecam raczej zainwestować w jakąś dobrą firmę, która będzie w stanie stworzyć odpowiednią stronę internetową. Do tego serwer i z głowy uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum