Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?, strona 20

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ogryzka 27 wrz 2017, 16:47
    jarzebina napisał:No właśnie na tym, że sprawdzą Twoje finanse, podpowiedzą na czym możesz zaoszczędzić, co można odliczyć, zobacz na stronie tax care, tam to szerzej opisali.
    Znalazłam na stronie TaxCare sporo informacji. nie tylko o optymalizacji, ale też o ich pakietach. Całkiem pokażna oferta. Spodobało mi się ich hasło "Sekretem księgowości jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni" , bo idealnie trafia w sedno. Duży komfort wiedzieć, że ksiągowość jest w rękach tych, ktorzy doskonale wiedzą jak się nią zająć.
    Cytuj
  • Mirka85 2 paź 2017, 21:08
    Jest sporo możliwości na oszczędności w firmie. Np część zadań można zlecić firmom zewnętrznym, można też szukać partnerów do biznesu. U nas w firmie zmieniliśmy dostawcę gazu na Onico. To rzetelna firma. Dostarczają gaz w sposób ciągły zapewniając nam ciągłość pracy. Ponadto mają bardzo dobre ceny (zdecydowanie niższe niż u poprzedniego dostawcy). To generuje nam sporo oszczędności.
    Cytuj
  • han26 10 paź 2017, 9:35
    Dobrze wiedzieć.
    Cytuj
  • NateNate 6 lis 2017, 16:47
    Na wielu rzeczach , na kupowanych produktach , na płaconych pensjach dla pracowników , na reklamie itp.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 maj 2018, 19:02
    Ja mam kurierkę w tax care, ale jeżeli chodzi o oszczędzanie, to najwięcej oszczędzam na prawniku odkąd mam abonament zamiast kolejnych płatnych spotkań w kancelarii. Naprawdę odczuwam różnicę.
    Cytuj
  • kubakos 29 maj 2018, 8:51
    Polecam zamiast kredytu wziąć leasing online. Jest to rozwiązanie dużo tańsze niż np kredyt, sam prowadzę małą firmę także taki leasing się dużo lepiej opłaca.
    Cytuj
  • Zaneta43 5 lip 2018, 9:50
    NateNate napisał:Na wielu rzeczach , na kupowanych produktach , na płaconych pensjach dla pracowników , na reklamie itp.
    Ojj na tym to akurat odradzam oszczędzać. Produkty niższej jakości szybciej się zużywają, nisko opłacany pracownik znajdzie lepszą pracę, a nam pozostanie tyrać za niego lub znaleźć nowego pracownika (obecnie nie jest to takie proste, każdy się ceni) A reklama? No cóż kto się nie reklamuje, tego właściwie nie ma, może istnieć tylko lokalnie.
    Cytuj
  • herex77 24 paź 2018, 12:06     (ostatnio zmieniony przez autora 24 paź 2018, 12:08, w całości zmieniany 2 razy)
    Uwaga z pozycjonowaniem, to nie jest taka prosta sprawa.
    Cytuj
  • yyyxxx 19 lis 2018, 18:10
    Na przykład można wynegocjować sobie lepsze ceny w hurtowni , ten temat jest jak rzeka , trzeba być tylko obrotnym
    Cytuj
  • Zanita 25 lis 2018, 1:51
    Trochę chciałam oszczędzić na reklamie, bo mam małą firmę, dlatego postawiłam na oklejanie samochodu w CopyShop w Krakowie i to okazało się strzałem w dziesiątkę, inwestycja nie tak duża, a efekt jest sporyuśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum