Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?, strona 21

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aleksis 29 sty 2019, 9:45
    Dużo można zaoszczędzić na materiałach eksploatacyjnych, przerzucając się z oryginalnych tuszy na dobre zamienniki np. activejet, podobna jakość a taniej
    Cytuj
  • Aleksander45 16 kwi 2019, 14:12
    Na pewno wiele zależy od rodzaju prowadzonej działalności, jeżeli chodzi o firmę transportową to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na Flotman, który umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad lokalizacją samochodów oraz zabezpieczeniem przed kradzieżami, czy m.in nie autoryzowanym otworzenie strefy załadunkowej. Ten system spełnia wszystkie wymagania jakie mu postawiliśmy, czyli kontrola nad zużyciem paliwa, stanem technicznym oraz monitoring GPS które działają bez najmniejszych problemów jednocześnie automatycznie generując potrzebne raporty.
    Cytuj
  • mike012 4 cze 2019, 11:56
    Ja sporo oszczędzam na ubezpieczeniu auta. Szukam samemu najlepszej polisy w Cuk dzięki temu oszczędzam ok 50% kosztów ubezpieczenia samochodu.
    Cytuj
  • manstur 5 cze 2019, 7:27
    Na różnych rzeczach można oszczędzać , ale też nie trzeba w pewnych aspektach przesadzać itp . Na pewno nie można oszczędzać na własnym zdrowiu albo zdrowiu pracowników , trzeba odpowiednio przygotowywać stanowiska pracy , dbać o regularne szkolenia BHP itp .
    Cytuj
  • Masa 28 lip 2019, 11:47
    Z całą pewnością na prawniku. Za otwarcie drzwi na mieście zostawiasz minimum stówkę, a w Tax Care masz pakiet i obsługę przez cały miesiąc, więc jak dużo korzystasz, to zostaje Ci w kieszeni dobrych kilkaset złotych.
    Cytuj
  • Lilka32 19 sie 2019, 19:37
    Mi pomogło akurat zainwestowanie w epłatności, zyskałam więcej mobilnych klientów, do tego wprowadziłam, że można zapłacić sobie rachunek czy wypłacić gotówkę, dużo osób z tego korzysta a ja mam dodatkowe środki.
    Cytuj
  • Kanita 21 sie 2019, 22:01
    Słuchaj, czy w tych terminalach z polskich epłatności rachunki można zapłacić normalnie kartą? Myślę, że taka funkcja mogłaby przyciągnąć klientów do sklepu.
    Cytuj
  • JanekMakusz 22 sie 2019, 9:09
    trudno jest określić na czym możesz zaoszczędzić nie znając specyfiki Twojej branży, zapewne nie należy oszczędzać na pracownikach. Rynek pracy jest duży, a jak raz przypniesz sobie łatkę złego pracodawcy ciężko będzie to odrobić i nie oczekujmy fantastycznych specjalistów za najniższa krajową. A co do oszczędzania myślę, że można zaoszczędzić na reklamie, poświęcić trochę czasu na social media zamiast płacić za ulotki i banery, które dziś już nie działają
    Cytuj
  • Lilka32 24 sie 2019, 22:18
    Kanita napisał:Słuchaj, czy w tych terminalach z polskich epłatności rachunki można zapłacić normalnie kartą? Myślę, że taka funkcja mogłaby przyciągnąć klientów do sklepu.
    Jasne, że można, klienci często z tego korzystają. Bardzo duże ułatwienie.
    Cytuj
  • Galina 28 paź 2019, 16:03
    Ja mam swoją firmę i zastanawiam się nad wykupieniem pakietu od mojebiuro24, dzięki temu będę w stanie zorganizować sobie kadry i płace. Mam wrażenie, że narzędzie pozwoli na rozliczaniu się w każdym wolnym czasie, niezależnie od tego w jakim miejscu będę.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum