Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Programy księgowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Programy księgowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • piotr3456 16 paź 2011, 19:18

    Hej, jestem świeży w temacie oprogramowania dla księgowych, a potrzebuje czegoś do
    prowadzenia księgi przychodów, możecie coś polecić, czy ten program intuica będzie ok?
    Słyszał ktoś o nim
    Cytuj
  • calvaro25 17 lis 2011, 21:24     (ostatnio zmieniony przez autora 9 gru 2011, 10:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Polecam sprawdzony / opinie na forum / System,który jest opracowany i dostosowany tak, żeby brać pod uwagę zasady księgowości i procedury obowiązujące w każdym z krajów.
    Możliwość pomocy technicznej i dostęp do słownika.

    Księgowość internetowa dla każdego !
    uśmiech
    uśmiech
    Cytuj
  • 5 mar 2012, 14:48
    A ja polecam program do PIT 2012 Rozliczenie elektroniczne podatków to oszczędność czasu i pieniędzy. Skoro potrzebujesz oprogramowania dla księgowych, to oprogramowanie do pitów również powinno ci się przydac.
    Cytuj
  • Dess 12 sty 2013, 14:47
    Polecam KPiR od Varico - to dobry program dla małych i średnich firm. Używamy go od ok. roku i nie mamy zastrzeżeń. Proponuję też zajrzeć tutaj.
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:16     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:17, w całości zmieniany 1 raz)
    a to chcesz sam to prowadzić? może lepiej zlecić to do biura rachunkowego? ja korzystam z www.taxadvice.katowice.pl i jestem bardzo zadowolona, bo niskim kosztem mam problem księgowości z głowy przymrużenie oka
    Cytuj
  • quescik 7 mar 2013, 12:51
    Ja również nie zajmuje się podatkami firmy robią to dla mnie specjaliści. Jestem mile zadowolony, posiadają dwa oddziały, szybka i sprawna obsługa, i co najważniejsze rzetelna księgowość.
    Cytuj
  • domowadama 23 lip 2013, 12:08
    Do prowadzenia firmy dobra jest też [url=http://]Super Księga Podatkowa [/url]. Dobre jest to że pomaga wysłać wszystkie papierzyska do zus-u i skarbowego. A i jest też wersja dla księgowych i biur rachunkowych bo widziałam że ktoś się tu pytał.
    Cytuj
  • blue-green 19 wrz 2013, 19:58
    Bardzo dobre oprogramowanie to system [url=http://]Enova [/url] .Jest to bardzo przyjazny oraz intuicyjny program. Ma bardzo dużo możliwości, do tego bardzo dobrze radzi sobie z rozbudowana analityką.
    Cytuj
  • szarlottka 21 paź 2013, 14:32
    Dobry program do księgowości znajdziesz tutaj infakt.
    Sama korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Na początku możesz testować program za darmo przez 60 dni a później płacisz niewielki abonament.
    Cytuj
  • emgielka 15 sty 2014, 9:52
    Faktycznie ten program jest dobry,. Jednak jak chcesz rozliczyć się z US za rok 2013 to polecam:
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Reklama firmy