Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • hanka100 4 paź 2011, 8:59
    Witam. Mieszkam w mieście wojewódzkim, sporo mieszkańców. Prowadzę firmę dystrybucyjną i chciałbym zwiększyć jej popularność. Proszę was o rady i opinie jakie są najlepsze sposoby na reklamę dystrybucji. Cena oczywiscie tez wchodzi w grę.
    Cytuj
  • nitkaa 4 paź 2011, 9:17     (ostatnio zmieniony przez autora 4 paź 2011, 9:19, w całości zmieniany 1 raz)
    wszystko zależy od tego ile chcesz poświęcić na to pieniędzy, czy one nie grają roli, czy chcesz zrobić jakieś mniejsze reklamy ale w większych ilościach, ważna jest ta forma w jakiej chcesz ją przedstawiać.
    Cytuj
  • patryk225 4 paź 2011, 16:58     (ostatnio zmieniony przez autora 4 paź 2011, 16:59, w całości zmieniany 1 raz)
    A może zamówiłabyś kalendarze dla klientów firmy? W mojej firmie gdy chcemy ja zareklamować zamawiamy kalendarze książkowe dla klientów VIP
    Cytuj
  • nitkaa 4 paź 2011, 17:39
    Wszelkie formy reklamy jak już wcześniej wspominałam wymagają dużego/małego nakładu od siebie kalendarze, spoty reklamowe, ulotki są różne formy , rozumiem tajemnica zawodowa zarobki, jednak bez kwoty jaką gotowa jesteś przeznaczyć na reklame nie ruszymy skrzywienie
    Cytuj
  • hanka100 4 paź 2011, 20:51
    Kwoty nie podam, jednakże na reklame w telewizji mnie nie stac. Zależy mi na czyms tanszym. A moje pytanie brzmi: jaka reklama przy jak najmniejszym nakladzie pieniedzy bedzie najskuteczniejsza? Oczywiscie prosze o kilka propozycji bym miala w czym wybierac wielki uśmiech
    Cytuj
  • owa-ll 4 paź 2011, 21:29
    ostatnio widziadłem co takiego.
    5 osob przebrane w pomarańczowe stroje jak ufo chodzilo po galerii z napisem na plecach ( nie moge podac) zarabiste wielki uśmiech tanie a skuteczne przymrużenie oka
    Cytuj
  • patryk225 4 paź 2011, 22:21
    Zaproponowałbym po prostu popytać się kogoś ze znajomych, czy ktoś nie chce rozdawać ulotek itp. Można znaleźć jakieś bardziej zaufane osoby które rzetelnie by to zrobili, a dużych pieniędzy za to nie biorą. Wiem bo sam tak kiedyś kombinowałem i zarobiłem te 30, 40 zł za około 8, 9 godzin rozdawania. Osoby chętne na pewno się znajdą uśmiech
    Cytuj
  • owa-ll 5 paź 2011, 8:32
    pamietam ulotki , trzeba tylko uwazac by do kosza ci nie wywalili polowy wielki uśmiech

    a moze by tak wynajac auto ktore jezdzi z banerem po calym miescie i daje ogloszenia
    Cytuj
  • hanka100 5 paź 2011, 8:47
    Nie no, pomaranczowe klauny, czy auto- tuba to nie dla mojej firmy. Powtarzam że to dystrybucja, poważni klienci, nie dzieci z galerii. Jeśli chodzi o ulotki to już mieliśmy takie akcje, jakąś tam skuteczność miały, ale jak za taką kwotę (koszty druku) to zbyt małą.


    patryk225 napisał:A może zamówiłabyś kalendarze dla klientów firmy? W mojej firmie gdy chcemy ja zareklamować zamawiamy kalendarze książkowe dla klientów VIP
    No to dla mnie jakiś nowy pomysł. Tyle że jak zamówię te książkowe kalendarze dla VIPów to chyba nie zdobęde nowych klientów prawda?
    Cytuj
  • nitkaa 5 paź 2011, 15:52
    co do klaunów ostatnio widziałem 2 mikołajów , paradujących z wielkim szyldem a to był wrzesień xd, zawsze to jakiś pomysł jest ...
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum