Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy przed jej założeniem?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy przed jej założeniem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • mkrawczykowski 11 cze 2014, 13:38
    Istnieje ciekawa koncepcja, która pozwala na zdobycie klientów od razu po zarejestrowaniu firmy. Oczywiście, jak wszystko, nie działa zawsze, ale w wielu przypadkach się sprawdzi.

    Jest nią założenie tematycznego, eksperckiego bloga i promowanie go w internecie. Działalność gospodarczą zakładamy dopiero, gdy mamy już grono stałych czytelników, choćby niedużą renomę w branży, itp.

    Do momentu założenia działalności zajmujemy się tylko blogiem. Uczymy się jak go promować w Sieci, jak go prowadzić, żeby był ciekawy i "wyłapywał" ruch z Google. Uważam, że takie umiejętności to dla przedsiębiorcy znaczne ułatwienie w promowaniu jego firmy.

    Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się coś więcej na ten temat, zapraszam do mojego wpisu [url=http://kreatorem.pl/reklamuj-sie-przed-zalozeniem-firmy-zaloz-bloga]Reklamuj się przed założeniem firmy. Jak? Załóż bloga![/url]
    Cytuj
  • majestic24 26 cze 2014, 16:46
    Ja bym raczej zleciła strony strony www agencji oraz potem SEO i social media. To bardzo skuteczne formy promocji, tym bardziej że agencji interaktywnych jest sporo i jest w czym wybierać.
    Cytuj
  • 1 lip 2014, 14:32
    ale jest też masa kiepskich agencji, dlatego nie wiem czy jest tak w czym wybierać moja droga.
    Cytuj
  • staska 4 lip 2014, 0:47     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lip 2014, 0:48, w całości zmieniany 2 razy)
    Różnego rodzaju upominki reklamowe to doskonały pomysł na reklamę i oczywiście budowanie dobrego wizerunku firmy. Klient jak będzie miał przeświadczenie, że dostał coś od nas za darmo, to z pewnością będzie miło kojarzył markę. My przeważnie wszelkie gadżety zamawiamy z Extrema.
    Cytuj
  • Axonpl 26 wrz 2014, 11:19
    Waldekkredyty napisał:ale jest też masa kiepskich agencji, dlatego nie wiem czy jest tak w czym wybierać moja droga.
    Przede wszystkim warto zobaczyć jakie strony przez agencję były już przygotowywane i porozmawiać z przedstawicielem. Pokaże dotychczasowe osiągnięcia firmy wielki uśmiech i doradzi, z czego skorzystać. Zapraszam do kontaktu z AxonArt
    Cytuj
  • Gonteczek 27 wrz 2014, 12:48
    Czy ja wiem czy to takie odkrycie? Wiele firm zaczyna się reklamować w momencie jak biznes jeszcze nie funkcjonuje - po prostu jak ruszy można się spodziewać, że od samego początku będą klienci. Swego czasu jak szukałem agencji reklamowej to tak jak napisał poprzednik zacząłem od zapoznania się z portfolio firmy. To akurat Agencja Reklamowa CONTACT ma bardzo mocne (możecie sami sobie przejrzeć http://www.arcontact.pl/portfolio/ ) jakby nie patrzeć firma na pewno ciekawa i dużo inowacyjności w ich projektach. Dodatkowym plusem, że nie pochodzą z Warszawy, bo jak ktoś działa na tym rynku to pewnie wie, że Warszawskie agencje cenią się o niebo wyżej od tych z innych miast.
    Cytuj
  • Romano1986 29 wrz 2014, 13:18     (ostatnio zmieniony przez autora 29 wrz 2014, 13:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Trudno powidzieć co lepsze. Zlecenie usługi profesjonalnej agencji jak się ma pieniądze na poczatek. Jesli ktos sam potrafi może sam się reklamować jest na to wiele sposobów. Trzeba wybrać dla siebie najlepszy.
    _________________
    Profesjonalne [url=http://www.kozlowski-adwokat.pl/oferta-i-zakres-uslug/porady-prawo-spadkowe.html]porady prawne kraków[/url]
    Cytuj
  • minius 1 paź 2014, 19:15
    Ni wiem czy reklama firmy przed jej założeniem ma sens. Ja bym raczej najpierw założyła firmę a dopiero później ją reklamowała. A na jaką reklamę chcesz postawić? Myślałeś o pozycjonowaniu? Słyszałam, że ta firma http://seofabryka.pl/ ma bardzo dobre portfolio i atrakcyjną ofertę. Ja noszę się z zamiarem założenia e-sklepu z rzeczami hand made.
    Cytuj
  • aserehe 14 paź 2014, 22:12
    To całkiem fajny pomysł i wiele firm go stosuje. ale niekoniecznie przez bloga, ale np. też wielkie banery zapowiadające dosłownie "Nadejście" nowej firmy. Można jest zamówić w specjalnych drukarniach, po zatym dobrym rozwiązaniem jest też fanpage na fb to teraz dużo skuteczniejsze narzędzie niż blog można się szybciej wypromować z pomocą równie płatnych funkcji cudownego facebooka przymrużenie oka
    Cytuj
  • sylwia4012 15 paź 2014, 14:57
    fajną opcją jest kampania faksowa jeszcze przed uruchomieniem firmy. Takie kampanie prowadzi firma TideTelco. Dzięki temu, że fax posiada praktycznie każda firma można szybko trafić do dużego grona odbiorców. Jeśli masz stronę www, która będzie promowała Twoją firmę to do takiego faxy warto wstawić np. kod QR, który z pewnością (jako ciekawostka) zainteresuje potencjalnego klienta i który wejdzie na stronę sprawdzić czego ten kod dotyczy.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum