Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy przed jej założeniem?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy przed jej założeniem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3  
  • zylek 22 paź 2014, 16:16
    Jak najbardziej - pomyślcie o reklamie 3d, bardziej reklamie na wystawach - to gromadzi spore zainteresowanie. Tylko kwestia odpowiedniego dopasowania kreacji, tak aby faktycznie budziły one zainteresowanie, miały odpowiednie teksty i kolorystykę.
    Cytuj
  • sokol 24 paź 2014, 11:28
    Też tak uważam. Dobry tekst pomoże nam czytelników zmienić w klientów. Dzisiaj jest to jedna z najlepszych metod marketingowych.
    Cytuj
  • dooo 18 lis 2014, 6:27
    Moim zdaniem reklama firmy przed jej założenie to świetny pomysłuśmiech Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w jakieś bilbordy, plakaty, mailing i kampanię sms-ową. W ten sposób mógłbyś oznajmić wszystkim potencjalnym klientom że wchodzisz na rynek tego i tego ani i że masz przygotowaną dla nich świetną promocję.
    Cytuj
  • szarlottka 6 kwi 2015, 19:33
    A dlaczego bez sensu? Przecież można założyć profil na fb i dodawać ciekawe posty zachęcające do wzięcia udziału w otwarciu firmy. Jeśli nie wiesz jak sie za to zabrać zawsze możesz zlecić to specjalistom. Na pewno jest to dobra forma reklamy i warto ją wykorzystać. Ciekawe promocje, zniżki ciekawe eventy to przyciąga ludzi uśmiech
    Cytuj
  • losia 14 kwi 2015, 20:34
    Takie wiadomości zawsze przydadzą się przedsiębiorcy. Wiadomo promowanie np. produktów przez [url=http://www.hostessima.pl/]hostessy[/url] to nie wszystko dziś przede wszystkim liczy się t co jest w sieci i warto opanować pewne rzeczy aby nie tracić później zbyt dużo pieniędzy na reklamę działalności.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 28 kwi 2015, 14:54     (ostatnio zmieniony przez autora 3 maj 2015, 17:27, w całości zmieniany 2 razy)
    Na pewno warto byłoby zainwestować w otwarcie firmy. Postawić na gadżety reklamowe, promocje Wszystko to buduje bardzo dobry obraz Twojej marki.

    Odsyłam na stronę z gadżetami reklamowymi OPENGIFT.PL .

    Możesz przejrzeć tam sobie spory katalog Dopasować odpowiednie gadżety do rodzaju firmy Takie prezenciki nie są drogie a tworzą dobry nastrój.
    Cytuj
  • szarlottka 28 lip 2015, 17:42
    Myślę, ze warto promować firmę przed jej otwarciem. Możesz przecież zainwestować w produkty reklamowe jak np. opakowania wielkoformatowe z nadrukiem. Myślę, że takie opakowania skutecznie przykują uwagę potencjalnych klientów.
    Cytuj
  • michal58 10 sie 2015, 11:21     (ostatnio zmieniony przez autora 27 sie 2015, 12:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Moi zdaniem jeszcze przed uruchomieniem działalności trzeba pomyśleć o odpowiedniej identyfikacji wizualnej. Bardzo ważny jest zarówno logotyp, jak i materiały reklamowe i wspomniane już opakowania, które są w zasadzie pierwszym nośnikiem informacji. To wszystko działa na podświadomość potencjalnych klientów.
    Cytuj
  • michasia_s 22 wrz 2015, 15:14
    Jeżeli ma się już stronę internetową to warto zając się pozycjonowaniem jej, żeby potencjalny klient, mając do wyboru na przykład 4 sklepy, zobaczył nasz na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Mój mąż ma własną działalność i skorzystał z usług firmy, która pomogła mu wypromowac jego stronę w internecie. Przyznam, że myślałam, że to taki pic na wodę, ale faktycznie jego firma jest wyżej w wyszukiwaniach, a tez klientów przybyło. Oczywiście sama strona też musi być atrakcyjna i zawierać niezbędne informacje, poza tym można zdać się na ulotki czy reklamowanie w prasie.
    Cytuj
  • Spidi4 24 wrz 2015, 11:37
    reklama firmy niestety nie jest niczym łatwym. Trzeba wiedzieć w jakąś formę tej reklamy zainwestować by przyniosło to oczekiwane skutki. Wydaje mi się, że gratisowe gadżety najszybciej przyciągną do nas klientów.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum