Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama małej firmy w internecie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama małej firmy w internecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • WitoldEs 20 mar 2011, 22:13
    Hej,
    właśnie uruchomiłem swoją działalność gospodarczą. Razem z kuzynem robimy meble na wymiar, kuchenne łazienkowe, szafy pod zabudowę i inne, wedle upodobań klienta. Działamy szybko, meble wykonujemy solidniea a ceny mamy bardzo konkurencyjne. Póki co zlecenia pozyskujemy od znajomych i ich znajomych, ale niedługo się skończą. Problem w tym, że nie znamy się na reklamie i pozyskiwaniu nowych klientów. Ostatnio wydrukowaliśmy troche ulotek i daliśmy chłopakom do rozniesienia, ale z 1000tys. ulotek efekt właściwie niezauważalny.
    Dużo dobrego słyszeliśmy o reklamowaniu się w sieci. Jakie są wasze opinie na ten temat? Czy mozecie nam poradzić jak skutecznie zareklamować się w internecie?
    Cytuj
  • Bancroft 20 mar 2011, 22:58
    Hehe... a na favore.pl nie próbowałeś? uśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 20 mar 2011, 23:59
    Nie, trafiłem na to forum, bo tutaj dużo firm jest. Rozumiem, że tutaj możemy się zareklamować?
    Cytuj
  • Aurelka 21 mar 2011, 0:58
    Nooo...
    Cytuj
  • Grantorino 21 mar 2011, 7:41
    Rejestruj się i dodaj swoje usługi, najlepiej kilka dotyczących różnych usług. Możesz dodać ofertę dot. zabudowy kuchni, drugą o szafach wnękowych, itd. Tutaj znajdziesz zlecenia z Twojej branży i okolicy: http://www.favore.pl/zlecenia
    Cytuj
  • Ja80ja 21 mar 2011, 10:35
    A ja oprócz favore polecam równiez własną stronę internetową. Zawsze warto mieć, tylko trochę to kosztuje.
    Cytuj
  • nouv88 21 mar 2011, 14:13
    EEee, z tego co widzę, to usługodawcy mają swoje stronki na favore właśnie. Po co wydawać kasę na stronę?
    Cytuj
  • Iolla007 21 mar 2011, 15:38
    Może żeby się pochwalić? uśmiech Nie no, zalety własnej strony są, ale mala firma może się początkowo ograniczyć do serwisu typu favore.
    Cytuj
  • D3niCle0 21 mar 2011, 17:23
    Problem w tym, ze takich jak Ty jest już wielu i trzeba się umieć przebić. W sieci trzeba się dobrze zaprezentować, ogłosić się ładnie opisując co się robi i jak. Najlepiej zrobić trochę zdjęć z realizacji i się pochwalić - to zawsze zwiększa wiarygodnośc i potencjalny klient może ocenić z jaką firmą ma do czynienia.
    Cytuj
  • Hunny8 21 mar 2011, 20:36
    Dokładnie, samo istnienie nie wystarczy. Trzeba się czymś wyróznić. Fajną prezentacją oferty, dobrymi cenami, jakością usług, obsługa klienta, dotrzymywaniem terminów, itd. Wg mnie trzeba walczyć na wszystkich polach, zeby osiągnąc fajne efekty. W Polsce juz z siecią ludzie są za pan brat i wiedzą jak z tego korzystać.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum