Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ulotki, a może coś innego?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ulotki, a może coś innego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3  
  • Acerra 29 maj 2015, 17:39
    Ulotki sa dobrym pomyłem o ile wydrukujesz je w odpowiedniej jakości tak by swoim wyglądem przyciągały potencjalnych klientów.
    Cytuj
  • Mirka85 31 maj 2015, 19:27
    teraz chyba najlepszym miejscem aby zareklamować formę jest internet. Ja wrzuciłam info o mojej działalności na http://krajowy.biz/ . Prosta i przejrzysta strona z podziałem na branże. Polecam.
    Cytuj
  • LeczniarK 1 cze 2015, 11:00
    Przede wszystkim - dobra strona internetowa, dobre pozycjonowanie. Dopiero w dalszej kolejności warto inwestować w ulotki i gadżety.
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:28
    Jeśli będzie też coś poza ulotkami to masz szansę na sukces. Same ulotki ludzie wyrzucą do kosza i zaraz zapomną.
    Cytuj
  • Trombocyt 11 cze 2015, 9:45
    Ulotki nie są złe, mają tylko określony zasięg i trafia do określonej liczby odbiorców. Ja bym tutaj postawił na pozycję w sieci. Warto rozejrzeć się już za profesjonalną usługą, jak np Eactive czy GrupaTENSE.
    Cytuj
  • sylwia4012 16 cze 2015, 11:33
    Ulotki nie są złe, ale nie mogą być jedyną formą reklamy. Dobrym rozwiązaniem jest mailing lub wysyłka masowa sms. Nie wiem jakiego rodzaju działalność prowadzisz, więc ciężko mi tak dokładnie doradzić. Dzięki takiej komunikacji mobilnej możesz pozyskać nowych klientów a także dbać o obecnych, na przykład możesz informować o aktualnych promocjach czy przypominać o terminach spotkania/usługi. Ceny nie są też duże, bo zaczynają się już od 40 zł. Ja jeszcze nie wprowadziłam takiej usługi u siebie w firmie, ale chyba będę musiała też pomyśleć uśmiech
    Cytuj
  • kieta 17 cze 2015, 11:58
    I coś udało się wybrać?
    Cytuj
  • Lozo32 23 cze 2015, 16:07
    Sposobów na reklamę może być naprawę wiele. Poszukaj tylko tego najbardziej skutecznego.
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 24 cze 2015, 21:04
    A czego dotyczy Twoja firma? Moim zdaniem dobrą formą reklamy jest coś, co zostanie konsumentowi w ręce, czy to będzie kalendarz, czy długopis, czy ekotorba - takich rzeczy się nie wyrzuca bo zawsze się przydadzą. Ja zawsze zamawiam kalendarze i długopisy i nie raz zdarzyło mi się, ze ktoś zadzwonił i powiedział że widział nazwę mojej firmy na długopisie i wie czym sie zajmuję i że chciałby współpracować. Teraz chcę wypróbować te ekotorby, bo widzę ze są dość modne, szczególnie z jakimiś fajnymi, młodzieżowymi nadrukamiuśmiech
    Cytuj
  • miska_mis 26 cze 2015, 12:50
    Ja polecam reklamę radiową. Nie trzeba mieć własnego sprzętu ani ludzi.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: system rezerwacji