Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • francik 19 lis 2012, 16:26
    Zależy co dla kogo - pamiętaj, że dla znacznej większości wystarczy że MAJĄ stronę - bez znaczenia co na niej jest. Niemniej kreatorem strony typu panoramafirm to raczej nie stworzysz. To już wymaga zespołu i profesjonalnego tworzenia stron www.

    Tego typu witryny bazodanowe czy tez raczej aplikacje internetowe wymagają nade wszystko sprawnie zrealizowanego projektu na bazie analizy i koncepcji. No i co za tym idzie tanie nie są.
    Cytuj
  • tadeusz85 27 lis 2012, 12:20
    Jakieś 1000 zł w górę, zależy też czego oczekujesz przymrużenie oka

    Cytuj
  • Klatka 6 mar 2013, 11:18
    Cena za stworzenie strony internetowej może wynosić od 300 zł ( np. u studenta) do nawet kilku tysięcy złotych ( w profesjonalnych agencjach). Wszystko zależy od tego jak bardzo będzie rozbudowana, jakie mamy oczekiwania co do niej i jakie miałaby mieć funkcjonalności. Jeśli podasz więcej informacji łatwiej będzie określić konkretną cenę.
    Cytuj
  • MonikaSep 11 mar 2013, 9:42
    Dla mnie przy zakupieniu hostingu firma od razu wykonała stronę WWW za 850zł z profesjonalną grafiką. To chyba rozsądna cena za system CMS z grafiką wg. mojej wizji i logotyp firmowy.
    Cytuj
  • 13 mar 2013, 23:21
    Można taniej niż 850 zł ale cudów wtedy nie należy się spodziewać. Dobra strona z funkcjami bazodanowymi to koszt rzędy 1-2 tys złotych. W dużej mierze uzależnione jest to od stopnia złożoności usług zawartych na stronie jakie życzy sobie klient.
    Cytuj
  • emgielka 23 lis 2013, 15:51
    Od 50 zł wielki uśmiech Tylko te to szajs na kółkach robiony przez freelancerów wielki uśmiech Lepiej iść do agencji - są dobre agencje co biorą już od 600zł za prostą stronkę firmową. Potem jeszcze zostaje ci domena i hosting - koszt od 100zł.
    Cytuj
  • 29 lis 2013, 12:46
    emgielka napisał:Od 50 zł wielki uśmiech Tylko te to szajs na kółkach robiony przez freelancerów wielki uśmiech Lepiej iść do agencji - są dobre agencje co biorą już od 600zł za prostą stronkę firmową. Potem jeszcze zostaje ci domena i hosting - koszt od 100zł.
    Moim zdaniem płacenie powyżej 500zł za stronę internetową to przesada. [url=http://]Strony internetowe[/url] szczególnie te podstawowe można wykonać samemu choć w życiu mi jako osobie, która próbowała i nie ma doświadczenia nie wychodzi to na tyle by spełniało wymogi internetu i było choć trochę profesjonalne. Zlecenie dla studenta - freelancera to brak pewności czegokolwiek bo o ile strona jest tańsza to w przypadku awarii jest problem. Dla siebie szukałam czegoś po środku czyli firma by dostać FV lecz nie mega agencja by zapłacić krocie. Znalazłam - Platformę dla firm za pośrednictwem której kupiłam niedrogo nowoczesną stronę i jestem zadowolona.
    Cytuj
  • 1 gru 2013, 10:17
    A ja jeszcze o tych kreatorach. Tak jak wspomniał ktoś wyżej - zależy, czego komu potrzeba. Jest wiele firm, które mają stronę stworzoną za pomocą kreatora i są zadowolone, bo niczego więcej im nie potrzeba. Jeśli ktoś nie wie [url=http://] jak stworzyć stronę www[/url], może z takich aplikacji skorzystać i prosta strona powstanie bardzo szybko. uśmiech
    Cytuj
  • pinkblush 2 gru 2013, 10:20
    To wszystko zależy od oczekiwań, szablonu na którym powstanie strona, ilości grafik na stronie. Zwykle koszt jej wykonania to min. 400-500 złotych do powyżej 1000 zł.
    Cytuj
  • Messert 3 gru 2013, 9:36     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 11:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Około tysiąca jeśli chcesz mieć pewność że stronka będzie solidna. Nie ma co na siłę oszczędzać bo dobra strona firmowa to niejako wizytówka twojej firmy
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    [url=http://www.maciejdyjas.pl/]maciejdyjas.pl[/url]
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Następna: Marketing