Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak wypromować stronę internetową, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wypromować stronę internetową

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • piokac10 27 paź 2010, 17:49
    Najprostszym i najtańszym sposobem na zainteresowanie stroną , którą stworzyłeś jest zamieszczenie darmowego ogłoszenia ,dobrania odpowiedniego tytułu zgodnego z treścią strony oraz w zgodzie z regulaminem portalu ogłoszeń.Inaczej usuną twoje ogloszenie.Wierz mi że jak kogoś zainteresuje tytuł ogloszenia a później zawartość strony,to w ciągu 24-ch godzin będziesz miał kilkadziesiąt a może nawet kilkaset wizyt.Ja tak raz zrobiłem i w ciągu godziny już miałem 30 wizyt.Spróbuj a sam sie przekonasz.
    Cytuj
  • swpc 27 paź 2010, 17:50     (ostatnio zmieniony przez autora 27 paź 2010, 17:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Pozycjonowanie plus dobry wygląd i odpowiednie treści na stronie. Dobrze zrobiona strona potrafi się sama promować.
    Cytuj
  • winson 31 paź 2010, 0:51
    Pozycjonowanie jest super jak masz dużo czasu. Jak masz mało to użyj pieniędzy. Więcej zarobisz i efekty będą szybsze.
    Cytuj
  • truskawka 26 mar 2012, 17:44
    Pozycjonowanie jest bardzo dobrym sposobem na wypromowanie strony. Jeśli sam nie umiesz lub nie masz czasu zleć,to firmie. Projektowanie stron www warszawa - mogę Ci polecić, bo sama korzystam z ich usług,a efekty pracy są bardzo zadowalające.
    Cytuj
  • marek100 2 kwi 2012, 8:46
    Warto po prostu wynająć firmę, która przez cały rok będzie zajmowała się pozycjonowaniem - to nie jest wcale drogie.
    Cytuj
  • fas24 13 kwi 2012, 15:11
    Wynajęcie firmy nie jest drogie, za to efekty są widoczne. Musimy jednak na nie poczekać uśmiech
    Cytuj
  • mkrawczykowski 9 cze 2012, 21:51
    Ja bym wolał postawić zaplecze tematyczne na własnych kilku mini serwerkach i najwyżej nich ktoś (firma) o to dba. jabym rozwiązał umowę, to mi nie znikną z całym zapleczem z dnia na dzień.
    Cytuj
  • 27 lut 2013, 14:00     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lut 2013, 14:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Pozycjonowanie strony jest kluczową formą promocji w internecie przynoszącą największe korzyści w stosunku do ceny - taka przynajmniej jest opinia większości moich klientów. Jeżeli szukasz usług pozycjonowania to zapraszam - link pozycjonowanie stron www chętnie postaram się coś doradzić czy pomóc.
    Cytuj
  • www-interpr-pl 10 kwi 2013, 11:04
    Pozycjonowanie to bardzo skuteczna metoda ale aby obrać odpowiednią strategię promocji to trzeba najpierw wiedzieć co się oferuje, na jakim rynku itp itd. Zmiennych jest za dużo aby dawać takie proste recepty. Ogólnie jednak skuteczna reklama w sieci to pozycjonowanie, dodatkowo linki sponsorowane Adwords i social media/marketing szemrany na forach.
    Cytuj
  • snowwhiteeg 10 kwi 2013, 20:08     (ostatnio zmieniony przez autora 10 kwi 2013, 23:28, w całości zmieniany 1 raz)
    jasq napisał:Zdecydowanie najlepszym sposobem promocji jest pozycjonowanie. Praktycznie każda inna forma reklamy jest "inwazyjna" i ludzie się przed nią bronią. Jeśli pozycjonujesz swoją stronę, to użytkownik sam ją wybiera - Ty mu ją tylko podsuwasz nieco wyżej.

    Inne reklamy mogą dodatkowo zaszkodzić Ci wizerunkowo (spam w przypadku mailingu, wyskakujące okienka w przypadku portali) a pozycjonowanie to ryzyko tylko i wyłącznie po Twojej stronie - w drastycznym, najgorszym wypadku stracisz domenę. To ryzyko jest minimalne, ale tak czy inaczej jest to ryzyko kosztów ale po Twojej stronie. Nie tracisz w żadnym wypadku w oczach klienta.
    Masz całkowitą rację i zgadzam się z tobą we wszystkich punktach uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum