Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wybór dostawcy internetu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór dostawcy internetu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fremen 28 lip 2010, 12:29
    Tydzień temu wróciłem do polski po kilkuletniej emigracji. W chwili obecnej mieszkam z rodzicami , ale za kilka dni przeprowadzam się do nowego mieszkanka wielki uśmiech W pierwszej kolejności muszę wybrać dostawce internetu, gdyż nie wyobrażam sobie bez dostępu do sieci wielki uśmiech
    Wyszedłem z tematu i nie wiem jak to dokładnie wygląda u nas w kraju... Jakich dostawców internetu możecie mi polecić , a na jakich nie powinienem zwracać uwagi ?
    Cytuj
  • decybel 28 lip 2010, 15:29
    Ja w tym momencie mam 10Mb/s w Upc. Jeżeli u ciebie w mieście istnieje możliwość podłączenia się do UPC to nawet się nie zastanawiaj nad czymkolwiek innym.
    Cytuj
  • artone 28 lip 2010, 18:42
    W chwili obecnej to chyba netia ma znacznie lepszą ofertę niż upc. Przynajmniej wynika to z reklam, które ostatnimi czasy lecą dość często w tv. płacisz 70 zeta za 20mb/s. Przy takich prędkościach można już poszaleć wielki uśmiech
    Cytuj
  • farko 28 lip 2010, 20:57
    Ogólnie to odradzam neo. Strasznie się cenią ci dostawcy netu z tp sa. Najwyraźniej nie zależy im na klientach.
    Cytuj
  • olo92 28 lip 2010, 21:54
    Za parę dni kończy nareszcie kończy mi się abonament w neostradzie. Nie mogę się doczekać momentu kiedy dołączę do grona szczęśliwych użytkowników neti wielki uśmiech
    Cytuj
  • darooo 28 lip 2010, 22:39
    Ja już od kilku lat jestem klientem netii . Nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów.
    Cytuj
  • fredi 29 lip 2010, 1:15
    Ale panowie musicie przyznać, że tpsa przesadza z cenami abonamentów.
    Cytuj
  • darooo 29 lip 2010, 1:56
    Może taka jest w tym momencie polityka firmy. Aby stać się najmniej popularną firmą w Polsce wielki uśmiech
    Cytuj
  • farko 29 lip 2010, 6:19
    Całkiem nieźle im to w takim razie wychodzi, bo ja nie znam nikogo kto by miał Neostradę.
    Cytuj
  • fremen 29 lip 2010, 10:03
    Wszedłem właśnie na stronkę Netii i muszę przyznać, że wszystko wygląda bardzo ciekawie. Zaraz po przeprowadzce, postaram się zamówić neta właśnie u tego operatora. Dzięki za wszystkie porady.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum