Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Nasza klasa czy Facebook

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nasza klasa czy Facebook

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anetka21 28 lip 2010, 10:53
    Cześć uśmiech Już od kilku lat mam założone konto na naszej klasie i jest to jedyny serwis tego typu, z jakiego korzystam. Czy warto założyć konto na Facebooku ? Zauważyłam, że coraz więcej moich znajomych zakłada konta właśnie na Facebooku. Co wy o tym myślicie ? Z którego portalu korzystacie ?
    Cytuj
  • monia85 28 lip 2010, 15:42
    Facebook jest o tyle lepszy, że ma zasięg międzynarodowy. Jeśli utrzymujesz kontakt z obcokrajowcami, to Facebook jest najlepszy, nasza klas jest bardziej "regionalna" przymrużenie oka
    Cytuj
  • just_jack 29 lip 2010, 22:28
    Nie wiem czemu, ale nasza klasa nigdy nie przypadła mi do gustu. Jestem zdecydowanie zwolennikiem portalu społecznościowego Facebook. Możliwe, że to dlatego że ostatnie kilka lat spędziłem w Anglii, a tam niewiele osób korzysta z naszej klasy język
    Cytuj
  • dzasper 30 lip 2010, 0:33
    Co do portali społecznościowych, to jestem zarejestrowany na NK. Ponieważ nie mam zbyt wiele czasu, to nie loguję się tam zbyt często.
    Cytuj
  • gacek22 30 lip 2010, 6:02
    Najbardziej odpowiada mi Facebook. Większość moich znajomych ma konta właśnie na tym portalu społecznościowym. Z NK nigdy nie korzystałem i nie mam zamiaru wielki uśmiech
    Cytuj
  • kumika 30 lip 2010, 9:08
    A ja nie jestem zarejestrowana na żadnym portalu społecznościowym i jest mi z tym dobrze ! Jedynym sposobem na kontakt ze znajomymi przez internet, jest dla mnie komunikator internetowy uśmiech
    Cytuj
  • gacek22 30 lip 2010, 9:52
    Osobiście mam konta na obu portalach. Jednak znacznie częściej korzystam z FB. Moim zdaniem jest on o wiele bardziej rozbudowany, a co ważniejsze jest wielonarodowościowy uśmiech
    Cytuj
  • malicja 30 lip 2010, 13:05
    Witam moim zdaniem Nasza Klasa jest lepsza, ponieważ jest w języku polskim.
    Cytuj
  • gacek22 30 lip 2010, 15:07
    malicja napisał:Witam moim zdaniem Nasza Klasa jest lepsza, ponieważ jest w języku polskim.
    Facebooka też można używać w wersji polskojęzycznej. Nie ma z tym najmniejszego problemu wielki uśmiech
    Cytuj
  • pomarynczka 30 lip 2010, 15:29
    Ja nie używam żadnego portalu tego typu, ale w najbliższym czasie mam zamiar zarejestrować się na naszej klasie. Może uda mi się tam znaleźć znajomych z dawnych lat. Spróbować zawsze można. Jeżeli serwis mi się nie spodoba to przestanę z niego korzystać .
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Dziecko w sieci