Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tworzenie stron WWW

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tworzenie stron WWW

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • zbigniew48 28 lip 2010, 12:13
    Witam ! Posiadam własny warsztat samochodowy. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad stworzeniem strony internetowej dla mojej firmy. Czy warto zlecić opracowanie strony internetowej profesjonalnej firmie, czy lepiej stworzyć ją samemu ? Sam niezbyt wiele wiem o komputerach, wiec druga opcja raczej odpada skrzywienie Czy ktoś z was zlecał kiedyś wykonanie takiej usługi ? Czy byliście zadowoleni z wykonania ?
    Cytuj
  • softserwis 27 paź 2010, 10:55
    Kiedyś zlecałem teraz mi zlecają uśmiech
    Wszystko zależy od samozaparcia i chęci do nauki.

    Zawsze na początek możesz zrobić sobie wizytówkę na darmowych stronach - choćby www.mojawww.eu

    Strona to nie wszystko - jeszcze trzeba ją wypromować.
    Musisz mieć świadomość kosztów.
    Domena co rok ok 120 zł i serwer ok 40 zł.
    Cytuj
  • age 5 lis 2010, 19:57     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lut 2012, 4:54, w całości zmieniany 3 razy)
    Bardzo łatwo stworzyć własną stronę www korzystając z darmowych skryptów typu: Wordpress, czy Joomla. Teraz jako podstawową funkcjonalność oferują hostingi automaty do instalacji tych systemów zarządzania treścią. Naturalnie można też zwrócić się do doświadczonego webmastera i zapłacić za usługę instalacji i konfiguracji skryptu.
    Pozdrawiam,
    Cytuj
  • Komputerowiec 5 lis 2010, 20:53
    Na favore.pl masz pełno ofert zrobię stronę, tani hosting. Co dusza zapragnie.
    http://www.favore.pl/cat151011_hosting-kolokacja.html
    Cytuj
  • truskawka 28 sty 2012, 19:30
    Samemu można stworzyć stronę,ale będzie to prosta stronka. Pełny zakres usługo oferują dobre firmy i doświadczeni ludzie w nich pracujący. Dobrze wybrać firmę z kilkuletnim stażem na rynku. Swego czasu sama poszukiwałam takiej firmy - jest ich sporo.
    Cytuj
  • suszka 13 mar 2012, 14:21
    No właśnie, musisz ją także wypromować, musi się ona wyróżniać z licznej konkurencji. Najlepiej jeśli skorzystasz z profesjonalnego pozycjonowania. Jest to oczywiście wydatek,ale efekty są zaskakujące. Moja strona wyskakuje na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach a wspomniane koszty nie są aż tak duże! Dzięki temu Twoja firma zaistnieje i zwiększą się zyski.
    Cytuj
  • renata1410 10 sie 2012, 21:34
    Strona musi być wykonana profesjonalnie tak aby Klienci chcieli "przebywać" na takiej stronie a nie uciekali do konkurencji... uśmiech
    Potencjalni Klienci na podstawie strony właśnie oceniają daną firmę - dlatego ważnym jest aby strona była ciekawa....

    Zlecanie stron osobom które oferują strony za 200 PLN to wyrzucanie pieniędzy w błoto - za taką kwotę nic dobrego zrobić nie można (ja tak przynajmniej uważam) - wystarczy spojrzeć na niektóre strony wiszące w sieci gdzie po otwarciu od razu się z takiej strony ucieka...

    Złota zasada: żeby zarabiać trzeba najpierw zainwestować przymrużenie oka

    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • mkrawczykowski 24 wrz 2012, 8:11
    No i jak, strona w końcu powstała? Wielu firmom wystarczy prosta stronka, sami sobie mogliby zrobić. Niestety nie każdego stać na profesjonalistę. smutny
    Cytuj
  • mkrawczykowski 18 lis 2012, 13:17
    Do stworzenia prostej strony służą też kreatory stron www. To takie aplikacje, które pozwalają na zrobienie strony samodzielnie za pomocą myszki. Tutaj znajdziecie małe zestawienie kilku kreatorów. Każdy z nich można wypróbować zakładając sobie bezpłatne konto.
    Cytuj
  • WojtasWW 19 lis 2012, 12:57
    Ja uważam , że należy postawić na specjalizację. Jeśli masz warsztat samochodowy to zajmuję tym warsztatem a stronę zleć do firmy specjalistycznej. W dzisiejszych czasach zrobić profesjonalną stronę internetową to nie jest takie proste. Potrzebna jest współpraca kilku specjalistów ( programista, grafik, specjalista od html). Jedna osoba nie jest w stanie stworzyć strony na wysokim poziomie. Mimo , że sam zajmuję się e-commerce to moje strony zlecam profesjonalistom.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum