Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jakie wino podać na weselu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie wino podać na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 z 5  
  • joana27 1 paź 2010, 14:04
    Chciałam urozmaicić ofertę alkoholu na moim weselu o wino. Z tego co zauważyłam, to ludzie coraz częściej po nie sięgają zamiast wódki.
    Możecie polecić coś sprawdzonego, bo osobiście nie pijam za często wina, a chciałam wybrać coś w miarę przystępnej cenie, ale żeby było dobre i nie wyglądało na taniochę.
    Cytuj
  • skaba 1 paź 2010, 14:32
    Ja na swoim weselu podałam J.P.Chenet, ma taką charakterystyczną butelkę z wygiętą szyjką. Jest bardzo dobre, cenowo nie najgorzej, bo do 20 zł za butelkę. Wszystkim smakowało no i robiło fajne wrażenie na stołach uśmiech
    Cytuj
  • aleksander_wielki 1 paź 2010, 15:49
    Zgodzę się, to bardzo dobre wino, dla ciekawości wrzucam fotę, bo butelka jest specyficzna uśmiech

    Sam zdecyduję się chyba na to wino na własnym weselu.
    Cytuj
  • joana27 1 paź 2010, 18:48
    Butelka bardzo fajna, na pewno kupię i spróbuję przymrużenie oka
    A tak swoją drogą, to jaki rodzaj wina najlepiej podać? Bo wiem, że dobiera się ze względu na potrawy, ale trudno chyba kupić różne rodzaje...
    Cytuj
  • skaba 1 paź 2010, 20:31
    My podaliśmy dwa rodzaje, tego samego wina: różowe półsłodkie i białe wytrawne. Stwierdziliśmy, że to są najpopularniejsze rodzaje i rzeczywiście zeszło, białego dużo więcej.
    Cytuj
  • Alicjana 1 paź 2010, 22:13
    Ja byłam niedawno na weselu, do wyboru też było wino, jak dla mnie zbawienie, bo nie przepadam za wódką przymrużenie oka
    Z tego co pamiętam było Carlo Rossi, nie jestem smakoszem, ale było bardzo dobre, zresztą to całkiem popularne wino.
    Cytuj
  • anka70 2 paź 2010, 1:39
    Wg mnie Carlo Rossi jest trochę przereklamowane, ale z drugiej strony na wesele kupuje się dużą ilość, więc trudno sobie pozwolić na drogie wino...
    Jeśli się ktoś zdecyduje na białe półsłodkie to gorąco polecam wino hiszpańskie Tia Isabel - bardzo dobre, butelka kosztuje koło 20 zł.
    Cytuj
  • baskab 2 paź 2010, 9:26
    anka70 napisał:Jeśli się ktoś zdecyduje na białe półsłodkie to gorąco polecam wino hiszpańskie Tia Isabel - bardzo dobre, butelka kosztuje koło 20 zł.
    Bardzo lubię to wino i też polecam, nie tylko z myślą o weselu uśmiech Ogólnie, najtaniej wyszłoby wybrać się na wycieczkę do Hiszpanii, albo Włoch i przywieść wino stamtąd - wychodzi dużo taniej i jest bardzo dobre uśmiech
    Cytuj
  • anka70 2 paź 2010, 13:19
    No tak, tylko jechać samochodem taki kawał, żeby zaoszczędzić trochę na winie... Przyznam, że ja bym się na to nie zdecydowała przymrużenie oka A samolotem nie da rady większej ilości zabrać, więc trzeba się chyba zdecydować na coś z naszych sklepów.
    Cytuj
  • anatolija 2 paź 2010, 15:04
    Niekoniecznie, moi znajomi zdecydowali się na wina węgierskie, z lokalnych piwnic. Na Węgry można bez problemu skoczyć na weekend, nie jest tak daleko, a miejscowe winnice proponują na prawdę świetne wina za stosunkowo niewielką cenę. Dodatkowo przy dużej ilości można negocjować stawki uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum