Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jakie wino podać na weselu?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie wino podać na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lunetka 26 maj 2013, 19:45
    To ja proponuję spojrzeć tutaj - [url=http://...]http://wodkaweselna.com/wino-na-wesele-czyli-urozmaicenie/ [/url] można poczytać wskazówki jak dobrać wino, a przy okazji też znaleźć namiary na hurtownię z promocyjnymi cenami alkoholu (zwłaszcza Pan Tadeusz w dobrej cenie).
    Cytuj
  • Fin 28 maj 2013, 21:13
    baskab napisał:
    anka70 napisał:Jeśli się ktoś zdecyduje na białe półsłodkie to gorąco polecam wino hiszpańskie Tia Isabel - bardzo dobre, butelka kosztuje koło 20 zł.
    Bardzo lubię to wino i też polecam, nie tylko z myślą o weselu uśmiech Ogólnie, najtaniej wyszłoby wybrać się na wycieczkę do Hiszpanii, albo Włoch i przywieść wino stamtąd - wychodzi dużo taniej i jest bardzo dobre uśmiech
    Nie ma akcyzy, może lepiej mamrota z Polski. przymrużenie oka
    Cytuj
  • stracja 31 maj 2013, 12:50
    Można postawić na stół pare rodzajów jednocześnie, i ładnie wygląda i goście będą miec wybór.
    Cytuj
  • Kapusta_kiszona 5 cze 2013, 15:49     (ostatnio zmieniony przez autora 5 cze 2013, 15:51, w całości zmieniany 3 razy)
    A to nie jest tak, że sale bankietowe same proponują wina?
    Cytuj
  • Klatka 19 wrz 2013, 15:33
    Ja na swoim weselu zaserwowałam wina toskańskie. Gościom bardzo smakowało.
    Cytuj
  • 23 wrz 2013, 14:32
    Albo wcale nie podawaj wina, albo podaj i białe i czerwone uśmiech
    Cytuj
  • jagijagi 30 gru 2013, 11:57
    Ja na weselu miałam wino czerwone, białe ale też wino różowe, bo dużo osób je lubi, gdyż jest lekkie. A na stole wiejskim obok bimberku, który był jednak hitem wśród gości (bo to dla nich robimy weseleprzymrużenie oka postawiliśmy wybór różnych piw regionalnych. Zakupy robiliśmy w hurtowni Plams chyba z Suchowoli.
    Cytuj
  • zylek 12 lis 2014, 12:19
    Łatwe jest połączenie na zasadzie wino czerwone --> czerwone mięso, wino białe półwytrawne --> makarony, białe mięso. Ale jutro trudno dobrać konkretne marki. Casablanca Privada Sauvignon Blanc pod halibuta doradzili mi w Centrum Wina. Miałem swoje typy, które teoretycznie powinny pasować, ale akurat to było idealne połączenie, a próbowałem przed zakupem. Jednak przy wyjątkowych potrawach dobranie porządnego wina jest już mega trudnym zadaniem....
    Cytuj
  • lolo12 18 lis 2014, 13:36
    Wino raczej pija kobiety więc może różowe?
    Cytuj
  • zylek 14 gru 2015, 8:13
    Proszę tutaj - [url]http://www.wina.pl/wina/1323-amarone-bertani.html#.Vm5qMb_AOwR[/url]
    Dobre wino musi kosztować, ale bez wątpienia będzie warto swojej ceny. Wina są różne, w różnych kolorach, różnych smakach. Kluczowe jest po prostu ich stosowane dopasowanie pod oczekiwania. No i oczywiście pod posiadany budżet.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum