Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • brendawalsh 27 lip 2010, 12:17
    Szykuję się do wesela. Pomyśleliśmy z narzeczonym, że fajnie byłoby poprosić gości w jakiś delikatny sposób (tu pierwsze pytanie - jak najlepiej?) żeby przynieśli coś innego zamiast kwiatów. Osobiście myśleliśmy o butelce wina, ale nie wiemy czy to wypada?
    Cytuj
  • fiolka25 27 lip 2010, 13:08
    hej uśmiech moim zdaniem wypada jak najbardziej!
    oststnio byłam na weselu, na którym młodzi zażyczyli sobie butelkę wina zamiast kwiatów i fajnie to wyszło uśmiech oni zaznaczyli na zaproszeniach (w formie krótkiego wierszyka), że zamiast krótkotrwale cieszyć się z bukietu kwiatów woleliby cieszyć się bukietem wina przymrużenie oka byli oczywiście goście, którzy przynieśli im kwiatki, ale naprawdę niewielu uśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 27 lip 2010, 13:34
    No, że też na to nie wpadłam, można by tym sposobem uzbierać całą piwniczkęwielki uśmiech
    A ja się coraz częściej spotykam z tym, że państwo młodzi sugerują by zamiast kwiatków przynieść maskotkę albo pieniądze do specjalnej skarbonki, potem to trafia do dzieci za szpitala albo domu dziecka. Uważam, że to bardzo miłe, w końcu kwiatami można się tylko chwilę nacieszyć, a tak można wykorzystać okazję żeby zrobić coś dobrego... sama też tak zrobięuśmiech
    Cytuj
  • Paniusia 28 lip 2010, 10:27
    A ja szczerze powiem, nie zmieniałabym tej tradycji. Jasne, cięte kwiaty są nietrwałe (chociaż dostaliśmy też na nasz ślub piękne drzewko, które dzis jest już drzewemuśmiech ) Ale dzień ślubu to był jedyny dzień w życiu, w którym dostałam tyle kwiatów, bo to w sumie dla panny młodej się je przynosi... To było wspaniałe i nie zamieniłabym tych pięknych bukietów na wino czy cokolwiek innego. Taki dzień zdarza się tylko raz!
    Cytuj
  • likeavirgin 29 lip 2010, 14:47
    Ja proszę o wino zamiast kwiatów. Mamy już przygotowaną piwniczkę... przymrużenie oka Doszliśmy do wniosku, że to fajny pomysł - kwiaty są bardzo nietrwałe, szkoda po prostu tych wydanych pieniędzy... A do tego już po ślubie będzie pretekst, żeby zapraszać znajomych na wino przymrużenie oka
    Cytuj
  • casia1980 29 lip 2010, 16:23
    A co to jakaś nowa świecka tradycja?
    Ja bym nawiasem mówiąc nie zapodała tematu swoim dziadkom, żeby mi zamiast wiechcia przynieśli flaszkę wielki uśmiech Ale może ja staroświecka jestem...
    Cytuj
  • dj_micho 29 lip 2010, 18:08
    można powiedzieć, że to nowa świecka tradycja przymrużenie oka Jestem dj'em i czasem gram na weselach. Z tego co widziałem to coraz częściej młodzi proszę o coś innego niż kwiaty. Często się zdarzają maskotki czy zabawki do domu dziecka. Wino też kilka razy widziałem (swoją drogą to wg mnie najfajniejszy pomysł ) przymrużenie oka. Raz się zdarzyła karma dla psów ze schroniska. Najbardziej mnie jednak rozśmieszyło jak młodzi zażyczyli sobie kuponów toto lotka...
    W każdym razie jak widać wszystko zależy od fantazji i upodobać przymrużenie oka
    Cytuj
  • brendawalsh 29 lip 2010, 20:33
    no to my chyba się zdecydujemy na to wino, jeśli ludzie są w stanie o totka prosić to nie musimy się przejmować przymrużenie oka
    Cytuj
  • anna49 29 lip 2010, 23:33
    Paniusia napisał:A ja szczerze powiem, nie zmieniałabym tej tradycji. Jasne, cięte kwiaty są nietrwałe (chociaż dostaliśmy też na nasz ślub piękne drzewko, które dzis jest już drzewemuśmiech ) Ale dzień ślubu to był jedyny dzień w życiu, w którym dostałam tyle kwiatów, bo to w sumie dla panny młodej się je przynosi... To było wspaniałe i nie zamieniłabym tych pięknych bukietów na wino czy cokolwiek innego. Taki dzień zdarza się tylko raz!
    zgadzam się!!! to jeden z niewielu dni, w którym dostaje się tyle kwiatów. Myślę, że to świetna tradycja i nie należy jej zmieniać. Jak można zamieć piękne bukiety na kupony totka?! Moja córka jakiś czas temu też miała wesele. Trochę ją kusiło, żeby poprosić o coś innego, ale przekonałam ją, żeby trzymała się tradycji. Powiem tylko tyle, że po weselu powiedział mi że nie żałuje uśmiech
    Cytuj
  • urbanistka 30 lip 2010, 1:37
    Ja uważam, że ta nowa tradycja jest super! Już dawno zapowiedziałam, że w przypadku mojego ślubu poproszę o maskotki dla dzieciaków z domu dziecka. Kwiaty są bardzo ładne, ale jak można przy okazji sprawić komuś innemu radość, to nie muszę się długo zastanawiać...
    A co do formy, to my zamieszczamy w zaproszeniu taki krótki wierszyk, rzeby dać wszystkim do zrozumienia co i jak przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum