Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ewelka_28 30 paź 2016, 13:34
    Z tymi kuponami lotto nie słyszałam, ale kurczę to super pomysł. Może akurat się uda wygrać, kto wie uśmiech Jak będę brała ślub to też poproszę o kupony wielki uśmiech
    Cytuj
  • Lonka222 9 sty 2017, 15:05
    Ja bym poprosiła o książki uśmiech
    Cytuj
  • olakoniesz 25 sty 2017, 11:17
    Swoją drogą z tym drzewkiem, które potem wyrosło na duże drzewo to faktycznie świetny pomysł, zwłaszcza, jeśli młode małżeństwo ma swój dom i od razu może zasadzić drzewko, które pięknie będzie symbolizowało małżeńskie lata spędzone razem uśmiech
    Cytuj
  • olakoniesz 10 lut 2017, 8:31     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2017, 8:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Drugim super pomysłem jest poprosić o butelkę wina, myślę, że na pewno się nie zmarnuje, a wspólnie z mężem wypicie lampki wina wieczorem nie jest złym pomysłem.
    Cytuj
  • max20 10 mar 2017, 19:21
    Też mam właśnie z tym dylemat...
    Cytuj
  • basia70 8 kwi 2017, 19:38
    To dobra okazja, żeby wesprzeć np. schroniska dla zwierząt. Zamiast kwiatów, które i tak zaraz zwiędną gość może przynieść pakę karmy uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 18 maj 2017, 19:58
    Zgadzam się - to dobry pomysł. Jak nie karmę, to wino lub książki.
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:27
    Myśmy prosili o wino, mój kuzyn prosił o ksiązki.
    Wiem też że niektórzy proszą o pluszaki które oddają do domu dziecka np przymrużenie oka
    Albo o kupony w totka
    Cytuj
  • Agness5 11 kwi 2018, 11:50
    pieniądze, wino albo książki – chyba najpopularniejsze prezenty zamiast kwiatów. Ja spotkałam się też z tym, że chcieli płyty z muza lub z filmami.
    Wydaje mi się, ze różne vouchery to też fajna sprawa.
    Cytuj
  • volmar 4 maj 2018, 16:06
    książki, jest duża szansa, że mogą się zdublować, wino wydaje mi się najlepszym pomysłem uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum