Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

14a Vital - stosowaliście?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

14a Vital - stosowaliście?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • julitta 25 maj 2012, 15:18
    Od jakiegoś czasu planuję zrzucić parę kg, brak mi jednak samozaparcia, coś tam ćwiczę, ale jedzenie ciężko mi ograniczyć. Znalazłam właśnie na all. ten środek i tak się zastanawiam czy kupić, stosował ktoś?
    Cytuj
  • marakujka 25 maj 2012, 16:12
    hmm, nie stosowałam, ale chętnie się dowiem jakie są opinie o tym. idzie lato, trzeba będzie się rozebrać i nie da się ukryć już pod ubraniami. a ćwiczyć mi się nie chce, a kg trzeba zrzucićuśmiech
    Cytuj
  • ragazza 25 maj 2012, 23:02
    Myślę, że podstawą w chudnięciu jest ograniczenie jedzenia i dużo ruchu, uprawianie sportów. Czy jakieś suplementy pomogą zrzucić zbędne kilogramy, jakoś nie chce mi się w to wierzyć ale może dlatego że sama nigdy czegoś takiego nie zażywałam.
    Cytuj
  • malwina1234 26 maj 2012, 14:31
    slyszalam o tym, ale sama do konca nie wiem co to jest... to sie dodaje po posilkow czy jak to dziala ?
    Cytuj
  • marakujka 26 maj 2012, 15:07
    Z tego co wyczytałam to jest to proszek z którego robi się napój, można mieszać go z sokami owocowymi i warzywnymi oraz przygotować kompletny posiłek z użyciem z tego. Cena też jest w porządku. Całkiem kuszące jeśli mam być szczera. A Wy co myślicie?
    Cytuj
  • malwina1234 27 maj 2012, 13:38
    czyli na przyklad zamiast kanapek moge sobie zrobic do zjedzenia to, tak ? i powinnam sie tym najesc ? watpie, zebym sie najadla czyms takim, ale okej- sprobowac zawsze mozna, tym bardziej, ze strasznie mi zalezy zeby zrzucic pare kilo przymrużenie oka

    ale co z efektem jojo ? nie bedzie ?
    Cytuj
  • marakujka 28 maj 2012, 9:03
    no dokładnie, można też dodawać do normalnego posiłku, mniejsza porcja a i tak nasyci nas, no i dodatkowo zachowamy smak tradycyjnej potrawy, nawet się nie zauważy, że jemy co innego. Mi się podoba to akurat. a co z efektem jojo? hmm jak się postaramy, to może uda się uniknąć, nie wiem. ale na dniach mam zamiar eksperymentować z tymuśmiech
    Cytuj
  • marek100 28 maj 2012, 9:04
    Zawsze zastanawiam się kiedy dotrze do ludzi, że jeśli chce się zrzucić parę kg trzeba podjąć wysiłek fizyczny albo na stałe zmienić jadłospis. Jedzenie jakichś proszków przez 3 miesiące może przyniesie pożądany skutek, ale po powrocie do normalnego trybu żywieniowego kilogramy wrócą tak szybko jak uciekły.
    Cytuj
  • Aquarella 28 maj 2012, 9:32
    Nie znam tego środka, ale mogę polecić błonnik z ananasem.
    Cytuj
  • paramumik 30 maj 2012, 10:06
    Zaczynam zawsze od głodówki, szczególnie teraz kiedy marzy mi się seksowna bielizna damska na noc. Poważnie: czy któraś z Was faktycznie schudła, używając jakiegoś suplementu? Na mnie dziala tylko rygorystyczna dieta,a sport mi nie pomaga…
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: golarka na prezent