Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

14a Vital - stosowaliście?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

14a Vital - stosowaliście?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • falka1 8 cze 2012, 21:12
    Stosuje juz 4 tydzień chudnie nie jestem głodna i to mnie bardzo cieszy, bo wszystkie diety, które stosowałam zawsze po kilku dniach byłam głodna i sięgałam po przekąski. Teraz tak nie jest i już nie tylko ja wiedze efekty.
    Cytuj
  • julitta 18 cze 2012, 16:09
    hm chyba się zdecyduje na zakup, jak uda mi się schudnąć z jego pomocą to będę przeszczęśliwa, a co do efektu po stosowaniu to się nie boję, że znowu przytyję, bez przesady, trzeba potem już trzymać się jakichś reguł a nie objadać do woli, bo wiadomo, że efekt jojo murowany.
    Cytuj
  • miko6687 20 cze 2012, 9:06
    Ja tam do końca nie wierzę, że kosmetyki wyszczuplające mają super moc odchudzania. Że niby wysmaruje się kremem i za tydzień o 10 kg mniej? To kwestia powiązana. Odpowiednie odżywanie, suplementy diety i kosmetyki plus ruch. Kosmetyki bardziej pomagają skórze "po przejściach" i tu się zgodzę, że warto je stosować aby utrzymać jej jędrność.
    Cytuj
  • Kryska-28 13 lis 2012, 13:48
    ragazza napisał:Myślę, że podstawą w chudnięciu jest ograniczenie jedzenia i dużo ruchu, uprawianie sportów. Czy jakieś suplementy pomogą zrzucić zbędne kilogramy, jakoś nie chce mi się w to wierzyć ale może dlatego że sama nigdy czegoś takiego nie zażywałam.
    mylicie sie dziewczyny , to nie jest w ogole suplement diety. Przecież to jest środek spożywczy, a to duża róznica. Można go jeść jako jedyny pokarm ,bo to jest zblilansowana dieta (czyli zawierajaca wszytskie składniki potrzebne do życia). Można na jego bazie przygotowywać też posiłki i są one mniej kaloryczne. Całkiem fajna sparwa. Dołączona jest książeczka z przepisami !
    a co do ruchu i sportu to się zgadzam uśmiech
    Cytuj
  • Kryska-28 13 lis 2012, 13:54
    Aquarella napisał:Nie znam tego środka, ale mogę polecić błonnik z ananasem.
    błonnik z ananasem to zupełnie inny produkt , to jakby porównywać jakąś markę samochodu do jakiejś marki roweru! przymrużenie oka porównujmy rower do roweru. link 14 a Vital to dieta nieskokaloryczna- danie niskokaloryczne, którym można się żywić, a ten produkt to suplement diety (uzupełnienie diety, a nie jedyny pokarm).
    Cytuj
  • gniezd 13 lis 2012, 15:32
    Dokładnie. Dużo osób myśli, że suplementy to są główne składniki diety, a tak naprawdę to tylko dodatek do niej, który ma za zadanie polepszyć działanie diety. Równie dobrze można byłoby stosować dietę bez tego suplementu.
    Cytuj
  • Kryska-28 16 maj 2013, 13:24
    Jem 14a vital od kilku dni, najbardziej lubię z jogurtem lub serkiem z sokami mniej mi smakuje. czuję się fajnie , lekko. Jestem dobrej mysli. Zaskoczylo mnie pozytywnie opakowanie JEST OGROMNE! Podzielcie się opiniami! Kto zajada?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: golarka na prezent