Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Apteczka na wyjazdy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Apteczka na wyjazdy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kava 21 lut 2020, 10:09
    apteczka na wyjazd też musi być u nas dobrze skompletowana, mając dzieci trzeba się nastawić na sto różnych ewentualności, zawsze zabieram takie minimum, plastry, środek do dezynfekcji, bandaż, środki od bólu i krople multilac, najlepsze i wiele razy sprawdzone
    Cytuj
  • Kanita 29 lut 2020, 15:14
    Powiem Wam, że odkąd ostatnio na nartach złapał mnie koszmarny katar teraz już wiem, żeby mieć przy sobie na taką okoliczność krople Apicold Mint, uratowały mi życie.
    Cytuj
  • piggy55 13 mar 2020, 0:15
    zawsze na wyjazdy z dzieckiem pakuję sporą apteczkę, plasty na pewno się przydają, probiotyki też, na wypadek biegunek, szczególnie jak się jedzie gdzieś za granicę. Ja to mam tak, że mam zawsze rewolucje żołądkowe jak zmienię jedzenie, flostrum dobrze mieć pod ręką, mała buteleczka nie zajmuje dużo miejsca ale tez nie wymaga tzymania w lodówce
    Cytuj
  • Martyna29 22 mar 2020, 17:54
    Też mam Multilac zawsze ze sobą w podróży bo zmiana klimatu różnie wpływa na dzieci więc warto mieć sprawdzony probiotyk.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 28 mar 2020, 19:00
    Też zawsze zabieram Mulitalc bo nie trzeba trzymać tych kropli w lodówce.
    Cytuj
  • Luiziana 31 mar 2020, 12:20
    a w mojej apteczce wyjazdowej zawsze na nagłe wypadki wpadki niestety mam wkładki higieniczne Tena, bardzo chłonne i dyskretne
    Cytuj
  • smajla 7 kwi 2020, 22:53
    probiotyki na pewno dobrze mieć na wypadek klątwy Faraona przymrużenie oka zawsze biorę jakieś środki przeciwbólowe, coś na ewentualne przezibienie, plastry na skaleczenia muszą byc bo zawsze ię jakaś nieprzewidzianaa sytuacja pojawi, moim odkryciem jest vemonis femi, to najlepszy lek na ból menstruacyjny jak do tej pory stosowałam.
    Cytuj
  • Meggi85 29 kwi 2020, 21:40
    Jak co roku szykuję się na wyjazd i mam nadzieje ze już niedługo będzie to możliwe. Lubimy z mężem łazić po górach ale nie tylko więc staram się w apteczce poza standardowymi rzeczami mieć też temblak, żel chłodzący i ciepłe koce w bagażniku. Ostatnio przy wyprawie mąż miał problemy z bólem łydki, więc przydał sie też rozgrzewający Dip Hot. W tym roku też wrzucę go do apteczki.
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 11:34
    zawsze zaopatruje się w Doz, ale mam leki stałe więc się ogromnie ciesze ze mamy e-recepty bo wszedzie gdzie chcę mogę wykupić jak mi zabraknie, podaje kod i gotowe
    Cytuj
  • Ogryzka 30 maj 2020, 22:31
    W tym roku do apteczki na pewno wrzucę Dip Rilif. Kilka razy już się przydał i teraz chce mieć go przy sobie na wszelki wielki. Żele chłodzące sprawdzają się nie tylko w górach, a skręcona kostka może przydarzyć się każdemu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum