Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Apteczka na wyjazdy?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Apteczka na wyjazdy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Graszka89 31 maj 2020, 14:50
    Ja to uzupełniam co jakiś czas apteczkę, dzwonię do lekarza też bo środki na receptę teraz to już nie muszę iść osobiście, potem tylko z kodem e-recepty do apteki.
    Cytuj
  • karmelcia 29 cze 2020, 19:47
    bierzecie cś na kobiece dolegliwości do wakacyjnej apteczki? Ja na pewno zabiorę vemonis femi ze sobą, to najlepsze tabletki przeciwbólowe i jednocześnie rozkurczowe, kosztują tylko kilka złotych i można dostać w każdej aptece
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2020, 9:39
    Dip Rilif obowiązkowo. Żel chłodzący może się w wielu sytuacjach przydać. Ostatnio mam farta do kontuzji i muszę być na to przygotowana.
    Cytuj
  • Karii 31 lip 2020, 18:16
    Tak, dobrze, że są te e-recepty, w czasie pandemii to człowiek docenia take rzeczy jeszcze bardziej.
    Cytuj
  • Zyjka 31 lip 2020, 20:43
    E-receptę zawsze wykupuje w doz, tam zawsze mają to co mi potrzebne.
    Cytuj
  • Lilka32 2 sie 2020, 17:40
    Ja byłam ostatnio w DOZie i Pani mi powiedziała, że mają promocję na leki dla seniorów, zniżka aż 20% miedzy godziną 8 a 12, od razu dzwoniłam do babci, żeby jej powiedzieć.
    Cytuj
  • karmelcia 14 sie 2020, 19:10
    z forum to sie można dużo dowiedzieć, przekażę mamie to info, na pewno się ucieszy, dużo wydaje na leki a DOZa mamy niedaleko
    Cytuj
  • Enterka 22 sie 2020, 11:48
    A od jakiego wieku obowiązuje ta promocja na leki?
    Cytuj
  • Martyna29 28 sie 2020, 20:50
    Ponoć od 60 roku życia obowiązuje promocja uśmiech
    Cytuj
  • miniata 6 wrz 2020, 19:16
    na wyjazdy oprócz plastrów,czegoś do odkażania i od bólu biorę też probiotyk multilac. Wybieram wersję w kapsułkach, wygodna w stosowaniu, starszy syn bez problemu już je połyka.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum