Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na bolący pęcherz, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na bolący pęcherz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Luiziana 28 sty 2020, 16:17
    Musze przyznac rację, te wkłądki z Tena są świetne a jaki komfort na mieście
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 16:42
    Nawet nie wiedziałam, że można dostać te próbki, chciałam kupić dla babci, a Pani mi dała próbki z Teny żeby sprawdzić czy są w porządku.
    Cytuj
  • karmelcia 14 lip 2020, 19:54
    gdzie dziewczyny dostałyście te próbki? Widzialam, że w DOZach mają standy z takimi produktami i można sobie bezpłatnie wziąc na przestestowanie, problem nietrzymania moczu zdarza się też często młodym osobom
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 15:48
    Tak w dozie możesz sobie wziąć takie próbki za darmo, właśnie po to aby przetestować i sprawdzić co Ci odpowiada.
    Cytuj
  • Tokjo 22 lis 2020, 12:10
    Czy te próbki w doz nadal dają? Muszę kupić takie wkładki dla babci ale nie bardzo wiem co wybrać.
    Cytuj
  • Zanita 25 lis 2020, 1:20
    Tokjo napisał:Czy te próbki w doz nadal dają? Muszę kupić takie wkładki dla babci ale nie bardzo wiem co wybrać.
    Tak, w naszym DOZie nadal bez problemu można wziąć sobie próbkę z Teny. W razie czego, zawsze możesz zapytać farmaceutki.
    Cytuj
  • Zonka25 29 lis 2020, 16:25
    A wiecie jak jest z refundacją? czytałam na stronie doz że takie pieluchomajtki mogą być refundowane.
    Cytuj
  • faworytka51 30 paź 2021, 19:29
    Zonka25 napisał:A wiecie jak jest z refundacją? czytałam na stronie doz że takie pieluchomajtki mogą być refundowane.
    tak, podpytaj w DOZ, na pewno ci powiedzą co i jak z tym dofinansowaniem uśmiech warto sie starać o coś takiego
    Cytuj
  • Marta8001 28 gru 2021, 21:08
    A wiecie czy w doz nadal można dostać darmowe próbki środków higienicznych?
    Cytuj
  • jankowa 28 lut 2022, 21:43
    Można, ostatnio brałam, nie były wystawione, ale zapytałam i otrzymałam próbki bez problemu, warto pytać.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: ginekolog