Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Coś nawilżającego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Coś nawilżającego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • Lilka32 19 sie 2020, 21:30
    Od jakiegoś czasu stosuje antykoncepcje hormonalną, niestety jedynym skutkiem ubocznym jest suchość pochwy, czy macie jakieś sprawdzone sposoby jak sobie z tym radzić?
    Cytuj
  • MartaRr 20 sie 2020, 17:21
    A może spróbuj globulki Vagisan? Idealnie sprawdzają się właśnie przy takich objawach, które opisujesz. Zawierają również kwas mlekowy, który pozwala na utrzymanie odpowiedniego pH.
    Cytuj
  • Enterka 22 sie 2020, 11:44
    Też ostatnio czytałam o tych globulkach, mają dobry skład więc faktycznie powinny dobrze nawilżać i koić może sama się na nie skuszę.
    Cytuj
  • Ogryzka 24 sie 2020, 19:42
    Dziewczyny a podpowiedzcie czy Vagisan jest bez recepty? Zastanawiam się też jak często przyjmuje się te globulki, raz dziennie?
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:28
    Tak jest bez recepty, jedna globulka dziennie, a raczej na wieczór przez kilka dni a potem, jedna na 3-4 dni dla podtrzymania efektu.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 wrz 2020, 13:12
    Podpowiesz mi jeszcze czy jednocześnie używałaś krem Vagisan czy tylko te globulki ?
    Cytuj
  • Jwl123 30 wrz 2020, 20:51
    A wicie, że ten krem nie ma negatywnego wpływu na ruchliwość plemników, dlatego może być bezpiecznie stosowany w trakcie planowania ciąży.
    Cytuj
  • ZoHaHa 30 wrz 2020, 20:51
    Wystarczy osobno chyba, ja mam tylko globulki i działają super, już czuję róznicę, a używam dopiero od kilku dni
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 13:23
    I to bez recepty można dostać takie globulki? A czy przy antykoncepcji można je stosować?
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 22 paź 2020, 18:33
    Z tego co ja wiem to Vagisan jest bez recepty.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum