Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Coś nawilżającego, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Coś nawilżającego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 27 paź 2020, 20:52
    Można stosować i krem i globulki jednocześnie. Vagisan świetnie się sprawdza. Fajny efekt jest przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych bo niestety część z nich działa negatywnie na suchość pochwy.
    Cytuj
  • ZoHaHa 30 paź 2020, 10:31
    Tak, vagisan jest bez recepty, nie zawiera hormonów jak inne tego typu produkty. Do tej pory wszystkie kremy nawilżające były na receptę
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 16:57
    A jeśli chodzi o globulki też są bez recepty? Czy można je stosować kiedy staram się o dziecko?
    Cytuj
  • Tokjo 22 lis 2020, 12:06
    Z tego co wiem są Vagisan jest bez recepty i można go stosować kiedy staracie się o dziecko.
    Cytuj
  • Emmaska 29 lis 2020, 16:35
    Faktycznie te globulki dają dużą ulgę, pożegnałam już dyskomfort który mi doskwierał.
    Cytuj
  • Ogryzka 29 lis 2020, 17:38
    Na pewno można stosować podczas starań o dziecko. Nie ma hormonów, same naturalne składniki. Vagisan jest bezpieczny do stosowania. Wersja krem ma jeszcze aplikator, który ułatwia aplikowanie.
    Cytuj
  • Jwl123 29 lis 2020, 18:19
    Kurcze serio a ja od jakiegoś czasu szukam właśnie czegoś co mi ułatwi w normalnym funkcjonowaniu intymnym - wypróbuje i dam Wam znać czy sie opłacało kupić
    Cytuj
  • jarzebina 29 lis 2020, 22:43
    U mnie vagisan się bardzo dobrze sprawdza. Nawet nie trzeba go używać codziennie, wystarczy 2-3 razy w tygodniu, zeby utrzymać ten efekt nawilżenia.
    Cytuj
  • Marcela90 30 lis 2020, 20:13
    A przez jak długi okres warto stosować Vagisan?
    Cytuj
  • Brigget 29 gru 2020, 20:25
    Też stosuje Vagisan, najpierw przez tydzień codziennie, a potem 2-3 razy w tygodniu żeby podtrzymać efekt.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum