Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy elektrostymulacja jest skuteczna?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy elektrostymulacja jest skuteczna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • becia_koronczarka 18 lis 2010, 23:37
    Dostałam kiedyś taką ulotkę z zaproszeniem na jeden taki zabieg "demo"uśmiech Byłam ,wyprobowałam. Wiem na czym to polega i nie powiem , robi wrażenie.
    Ale kosztuje to tyle, że wciąż nie jestem przekonana czy efekty beda tego warte. Może któraś z Babeczek na forum próbowała? Jakie macie opinie?
    Cytuj
  • Labradorka 19 lis 2010, 1:39
    Zależy czego oczekujesz. Ja mialam 10 zabiegów, widziałam wyraźny efekt i nie żałowałam pieniedzy, które na nie wydałam. Ale to nie jest sposób na odchudzenie, raczej ujędrnienie ciala, a mnie spodnie leżaly lepiej, czułam sie taka bardziej zwarta. Ważyłam tyle samo. Tyle, że nie zależało mi na tym, ale własnie by ujedrnić zwlaszcza niektóre partieprzymrużenie oka Tylko że do tego troche zmieniłam dietę (mniej cukru i pieczywa, pilam dużo wody)
    Cytuj
  • Zoe87 19 lis 2010, 6:03
    Ja też skorzystałam z takiego próbnego seansu, zaufałam obietnicom i zdecydowałam się na 10 zabiegów. I moge powiedzieć, że było warto. Polecam. Efekty odczułam już po połowie, ubrania zrobiły sie wyraźnie luźniejsze na mnie i celulit też się zmniejszyl.
    Cytuj
  • Cloudy 19 lis 2010, 7:19
    Ja też moge polecić tylko nie spodziewaj się nie wiadomo czego! Ale 1-2 cm w obwodach to ponoć norma i tak było u mnie, brzuch, biodra, uda. Wystarczyło żeby poczuć sie lepiej i zmobilizowało mnie do dalszych ćwiczeń, już we własnym zakresieuśmiech Bardzo podobało mi się to, że przy okazji mogłam skorzystać z porad dietetyczki, dała mi troche wskazówek, a najwazniejsza to ta, że aby osiągnąć sukces w odchudzaniu trzeba do sprawy podejść kompleksowo! Czyli dieta, ruch i świetnym uzupełnieniem będą takie zabiegi.
    Cytuj
  • Stinaa 19 lis 2010, 9:38
    A ja slyszalam, że to bardzo niezdrowe dla serca. Zreszta nie wiem czy bym sie na to odważyła zeby dac się komuś podłączyc do prądu... mam zdecydowanie zle skojarzenia.
    Cytuj
  • KoKoszka 19 lis 2010, 12:40
    Miałam serie 12 zabiegów kilka lat temu. Chciałam ujędrnić brzuch po ciąży, nie byłam jakos przesadnie gruba, ale brzuszek jak to po ciąży, został sflaczałyskrzywienie Powiem tak: efekty były, ale po paru miesiącach jak nic już potem nie robiłam to znowu to samo. czyli wrócił flak. To taka gimnastyka dla leniwychprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Labradorka 19 lis 2010, 12:57
    Nie ma co liczyć na to, że będzie cud i po kilku seansach leżenia będziemy wyglądać jak miss. Jak sie nie weźmiemy do ostrej pracy to samo nic sie nie zrobi. Ale jeśli ktoś sie bierze za siebie to nie może się doczekać efektów i taka elektroztymulacja na pewno pomoże szybciej dojść do wymarzonej formy! Moim zdaniem warte swojej ceny.
    Cytuj
  • Blueberry28 19 lis 2010, 15:49
    Ale trzeba powiedzieć, że tłuszczu w ten sposób nie spalisz. Za to wzmocnisz mięśnie, ujędrnisz skórę.
    Cytuj
  • Aurelka 19 lis 2010, 16:33
    Sama nie próbowałam, ale ponoć nie ma po tym dlugotrwalych efektów. Chyba, że chcemy sie upiększyć przed jakąś ważna okazją typu ślub, sylwester itp. Pytanie czy warto wydać tyle pieniędzy na coś co da chwilową poprawe naszego wyglądu... Mnie raczej na to nie stać.
    Cytuj
  • Eli2010 19 lis 2010, 18:37
    Mnie też nie, choć przydałoby sie ujędrnić to i owoprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum