Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy elektrostymulacja jest skuteczna?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy elektrostymulacja jest skuteczna?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • becia_koronczarka 19 lis 2010, 21:33
    A czy w trakcie zabiegów używałyscie też jakichś kosmetykow ujedrniających? Polecacie jakieś? Chyba się jednak zdecyduje na te elektrowstrząsy, choć potraktuje to jako uzupełnienie mojej kuracji. Zamierzam zaatakowac na kilku frontachprzymrużenie oka
    Cytuj
  • zosiasamosia 19 lis 2010, 22:44
    Dziewczyny uważajcie, to bardzo niezdrowe. Rozregulowuje prace serca! Może po 1 czy 2 razach nic sie nie stanie, ale przy wiekszej iliości może byc niebezpieczne.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 20 lis 2010, 1:40
    Czytałam kiedyś, że ponoć Bruce Lee zmarł z powodu naduzywania elektrostymulacji smutny
    Cytuj
  • lemonka 22 lut 2013, 10:54
    Jest skuteczna, ale faktycznie są do niej przeciwwskazania. Z zabiegu nie może korzystać np..osoba która ma rozrusznik serca. Jednak sam zabieg jest rewelacyjny! Sama korzystałam z niego w Klinice Urody Mona Lisa w Poznaniu, dokładnie z pakietu na 10 zabiegów na całe ciało - najlepiej wykorzystać pakiet 10 albo 20 takich zabiegów zabiegów, w zależności od efektów jakie chcemy osiągnąć. Bo pojedyncze nie dają takiego rezultatu. Już po kilku zabiegach poczułam, że skóra jest bardziej napięta, a ubrania są luźniejsze.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum