Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy masaż może odchudzić?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy masaż może odchudzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ivette25 14 mar 2013, 20:08
    Podobno masaż pobudza mięśnie do spalanie tłuszczu. Ale na jakieś specjalne efekty bym nie liczyła. Bardziej ujędrniają skórę. Najlepiej działają dieta i ćwiczenia. Można się wspomagać masażami, herbatkami czy tabletkami, ale to tylko pomoc, a nie sama dieta. Ja podczas odchudzania brałam Therm Line forte, ale również ćwiczyłam i przeszłam na dietę.
    Cytuj
  • Glinka 8 wrz 2014, 17:26
    Odchudzanie wcale nie musi być takie trudne. Przejrzyjcie[url=http://www.oodchudzanie.fora.pl/odchudzanie,1/foreverslim-moje-opinie-i-doswiadczenia,22.html]foreverslim forum[/url].
    Cytuj
  • Lozo32 9 lis 2014, 17:32     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2014, 12:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie ma sensu wierzyć w coś takiego jak masaż odchudzający. To zazwyczaj w ogole nie działa.Lepiej jest postawić na dobra diete i aktywność fizyczną. Wtedy zobaczysz jakieś efekty. Ja mam zamiar zacząć chodzić na siłownie, zastanawiam sie czy nie kupić sobie jakiś fajnych butów do biegania. Moze na bieżni bedzie mi łatwiej biegać.
    Cytuj
  • marcinKom 16 lis 2014, 17:08
    Ciekawa metoda na odchudzanie i pierwsze słyszę o takiej...nie trzeba być biegłym w temacie odchudzania żeby wiedzieć, że coś takiego nie istnieje.
    Cytuj
  • pistacja 18 lis 2014, 10:32
    Masaż na pewno ujędrni skórę i pomoże pozbyć się cellulitu, ale sam z siebie raczej nie odchudzi.
    Cytuj
  • Glinka 10 gru 2014, 20:28
    Masaż może niekoniecznie, ale zielona kawa na pewno.Preparat na bazie z zielonej kawy ma działanie odchudzające. Dzięki niemu udało mi się uzyskać piękną sylwetkę.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 23 gru 2014, 14:43
    pistacja napisał:Masaż na pewno ujędrni skórę i pomoże pozbyć się cellulitu, ale sam z siebie raczej nie odchudzi.
    Dokładnie - mi ktoś kiedy powiedział, że masaż to odchudza tylko masażystę, bo sporo się musi nad nim napracować przymrużenie oka
    A co do masażu - może mi podpowiecie, przeglądam właśnie na stronie Booksy, gdzie można sobie zarezerwowac online termin u masażysty i zastanawiam sie który z salonów masażu jest najlepszy i ma sporą ofertę (dobrą!).
    Może ktoś chodzi do masażysty w stolicy i powie?
    Byłabym wdzięczna
    Cytuj
  • anka889 29 gru 2014, 10:29
    Moim zdaniem ta branża jest już tak rozwinięta, że choćby w najmniejszym stopniu, ale jest w stanie wspomóc w takim odchudzaniu. Poza tym ważniejszy może i jest sport czy zdrowe odżywianie, ale z masaży też warto korzystać.
    Cytuj
  • Krycha788 20 kwi 2015, 18:22
    Masaż rzeczywiście może pomóc w odchudzaniu. Po kilku zabiegach zauważyłam różnicę. Czuję się lepiej i moje ciało wygląda znacznie ładniej. To naprawdę działa przymrużenie oka
    Cytuj
  • Aniela22 28 kwi 2015, 20:56
    Masaż to moze nie koniecznie ale wiem że są takie zabiegi jak kriolipoliza http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw i podczas tych zabiegów nasze komórki tłuszczowe sa zamrażana a później powoli pozbywamy sie ich z organizmu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum