Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy stosował ktoś therm line?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy stosował ktoś therm line?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • panchita 26 kwi 2011, 23:42
    Słyszałam, że to jest bardzo skuteczne. Ale to zapewniał sprzedawca, więc chciałabym poznać opinie użytkownikówuśmiech (on zapewniał, że sam też używał, ale wiadomo...) Czy ktoś z Was odchudzał się z therm line?
    Cytuj
  • warkoczyk 27 kwi 2011, 0:18
    Stosowałam to, ale tylko jedno opakowanie. Miałam więcej energii i chciało mi się ćwiczyć, to był najwięszky plus tych tabletek. W sumie parę kilo schudłam, a potem jak sie rozkręciłam to juz dalej sama się odchudziłam bez wspomagaczy. Therm line polecam. Daje malego kopauśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 27 kwi 2011, 7:48
    Moja siostra schudła z tym 15 kilo! W cztery miesiące. Babka w sklepie z tego typu produktami jej poleciła ten therm line, a wcześniej siorka stosowała już różne rozmaitości. Ale nie było takich efektów. Nie wiem, moze na nią akurat tak super podziałało, ale ona by Ci na pewno gorąco polecała ten środekuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 27 kwi 2011, 11:01
    Przetestowałam to kiedys na sobie, ale wzięłam tylko kilka tabletek, bo dziwnie sie po tym czułam... niby miałam więcej energii, ale czułam sie jakbym wypiła naraz wiadro kawy-siekiery. Serce mi biło szybciej, mowiłam szybciej i mialam sucho w ustach. Nie czułam się z tym dobrze, nawet się w pewnym momencie wystraszyłam troszkę...
    Cytuj
  • warkoczyk 27 kwi 2011, 13:10
    Może masz wysokie ciśnienie, bo te tabletki podwyższają je jeszcze i dlatego mogłaś sie tak czuć. Ja mam niskie cisnienie z natury, dlatego mnie to pobudziło i dla mnie był to plus, bo często jestem ospała i nic mi sie nie chceuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 27 kwi 2011, 16:26
    Wg mnie świetny środek, fajnie wspomaga przemianę materii, nie ma skutków ubocznych jak to często z innymi środkami mialam, że mnie bolał brzuch, nie chce sie jeść i jesteś tak pozytywnie nakręconauśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 27 kwi 2011, 18:56
    Potwierdzam i dodam, że schudłam z therm line 9kg. Zawdzięczam to pewnie litrom potu wylanym na aerobiku, ale to po tych tabsach tak mi sie chciało ćwiczyćuśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 27 kwi 2011, 20:59
    Fakt, jeśli chodzi o samopoczucie to wskakuje sie jakby na wyższe obrotyuśmiech Czułem sie jakby mbrał amfetaminę, jednak waga nie spadła...
    Cytuj
  • r11 28 kwi 2011, 0:47
    Kiedyś to brałam przez dłuższy czas, chudłam powoli, bo w ciągu pół roku 10kg, ale też nie ćwiczyłam tylko pracowałam i brałam te tabletki. Jak dla mnie były genialne, bo zawsze będąc na diecie okropnie marzłam i to mi dobierało chęci do czegokolwiek, a therm line grzeje jakby od środka i ma sie wiecej energii, chociaż je sie mniej.
    Cytuj
  • Iolla007 28 kwi 2011, 8:02
    O właśnie grzeją, też bym tak to określiłauśmiech Poza tym maja jeszcze jedną zaletę są dość tanie.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Objawy cukrzycy