Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy stosował ktoś therm line?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy stosował ktoś therm line?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 30m1n1k4 28 kwi 2011, 11:56
    A mi było po nich strasznie niedobrze. Brałam może ze trzy dni więcej nie byłam w stanie:/
    Cytuj
  • nouv88 28 kwi 2011, 14:14
    Ja to kiedyś brałam przez miesiąc, też mam niskie ciśnienie, więc fajne było to, że nie byłam tak ospała. Ale przez ten miesiąc schudłam 4 kg, a w nastęonym miesiącu bez therm line tyle samo udało mi sie zrzucić, więc nie wiem czy to polecam... jak można samemu to po co jakieś tabletki łykać.
    Cytuj
  • Aubiergine 28 kwi 2011, 15:17
    Nie faszerujcie sie tym błagam Was... moja przyjaciółka miała po tych tabletkach straszne bóle brzucha i wymiotowała! To jakieś straszne g...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 kwi 2011, 18:47
    Ale skąd wiesz, że to po tych tabletkach? Może jej coś zaszkodziło? Jakby to było szkodliwe to by wycofali ze sprzedaży.
    Cytuj
  • Lorelei 28 kwi 2011, 19:02
    Ja już wcześniej czytałam rżóne opinie, nie wszyscy byli zadowoleni, więc długo się zastanawiałam czy kupić, ale przed świętami zaczęłam je brać i nie musiałam długo czekać na efektyuśmiech Już trzy kg mniej, a po drodze były święta, ale nie chciało mi się za wiele jeść. Samopoczucie dobre tylko z godzinę po zażyciu bardzo się pocę czy ktoś z Was zaobserwował u siebie coś takiego?
    Cytuj
  • warkoczyk 28 kwi 2011, 21:51
    Też tak miałam, ale tylko na początku potem to mija.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 28 kwi 2011, 23:39
    Może nie na każdego działa tak samo, bo mnie właśnie brzuch nie bolał, w przeciwieństwie do innych środków, które wcześniej wypróbowałam. Poza tym plusem jest to, że nie trzeba ćwiczeń żeby działałouśmiech
    Cytuj
  • r11 29 kwi 2011, 1:18
    Dla mnie to też się liczyło, bo nie mam czasu żeby ćwiczyć. Moge trzymać dietę, ale ćwiczyć nie ma kiedy.
    Cytuj
  • Iolla007 29 kwi 2011, 9:13
    Wiadomo, że samym łykaniem tabletek niewiele zdziałamy, ale fakt większość tych wspomagaczy działa pod wpływem wysiłku fizycznego. TL działa na innej zasadzie i to jest przewaga tego środka.
    Cytuj
  • yellowphone 29 kwi 2011, 12:47
    Też kiedyś próbowałam... nawet coś tam schudłam, ale szkoda, że jeszcze nie wymyślili środka na efekt jojoprzymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Objawy cukrzycy