Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto mieć w domu nebulizator?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto mieć w domu nebulizator?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • franusia 27 mar 2011, 18:32
    Witajcie, właśnie wróciliśmy od lekarza, mój syn po kolejnej infekcji dróg oddechowych, ja jak zwykle w strachu, że znów skonczy sie zapaleniem krtani, jak to sie zdarzyło juz dwa razy. Kto to przeżył wie, że nie ma żartów. No i nasza pani doktor poradziła nam żeby sobie sprawić taki nebulizator do inhalacji. Nie jest to maly wydatek, więc chciałam się poradzić, czy ktoś z Was ma takie urządzenie w domu i jak się sprawdza?
    Cytuj
  • KoKoszka 27 mar 2011, 19:03
    Nie wiem co to takiego, ale jeśli chodzi o inhalacje to bardzo polecam. Odkąd je odkryłam to zwykle udaje nam się zdlawić wszelkie kaszelki w zarodku, że się tak wyrażęuśmiech Tylko że ja swoim dzieciom robię inhalacje nad garnkiem, wsypuję np majeranek, wlewam wode z czajnika i nachylamy się śpiewając piosenki. Efekt super, majeranek świetnie działa tez na katar!
    Cytuj
  • panchita 27 mar 2011, 21:15
    Moja mama też mi robiła takie inhalacjeuśmiech Pediatra, do którego ze mną chodziła, święcie wierzył w ich działanie i za każdym razem kazał je robic dwa razy dziennie. Nie wiedziałam nawet, że sa do tego specjalne urządzenia. Ale jesli tak to chyba warto je kupić.
    Cytuj
  • franusia 27 mar 2011, 21:53
    Metoda z garnkiem odpada, z czterolatkiem to troche ryzykowneskrzywienie Mały nie bardzo lubi się inhalować, a wiecie jak to z dzieckiem, wystarczy, że raz sie gwałtownie ruszy, coś potrąci i o poparzenie nietrudno. Próbowałam go namówić na to, ale się opiera, to nie będę ryzykować.
    Cytuj
  • Ronjaa 27 mar 2011, 23:26
    Witaj, my uzywamy inhalatora już od odbrych kilku lat, moja córka ma alergię i katar, kaszel był na okragło. Alergolog nam doradzila kupno elektrycznego inhalatora i musze powiedzieć, że to jeden z lepszych sprzętów jakie mamy w domu. Działa rewelacyjnie, córka o wiele mniej choruje, a jak tylko coś się zaczyna stosujemy inhalacje przynajmniej raz dziennie. Zresztą wszyscy pozostali członkowie rodziny też go używają w razie potrzeby, więc jak na to jak jest przydatny to wydatek naprawdę niewielki!
    Cytuj
  • pacjentka 28 mar 2011, 6:31
    Ja też mam w domu taki nebulizator, sama na sobie sprawdziłam skuteczność jego działania i gorąco polecam! Nie żałuj pieniędzy, bo na pewno będziesz zadowolona. Inhalacje, nawet zwykłą solą fizjologiczną, bardzo pomagają przy katarze, kaszlu, nawet bólu gardła. Nawilżają wszystkie sluzówki i te wszystkie przykre objawy ustępują. U mnie i moich dzieci, dzięki inhalacjom, choroba trwa o wiele krócej! Wcześniej też używalismy miski do inhalowania, ale to jednak nie to samoprzymrużenie oka większy komfort i wyraźnie skuteczniejsze, bo mgiełka leci wprost do nosa i buzi.
    Cytuj
  • Stinaa 28 mar 2011, 8:33
    A podobno nawet niemowlętom można robić takim czymś inhalacje, czy ktoś z Was próbował? Ja jako dziecko chorowałam na zapalenie krtani dość często i panicznie sie boję, że moje dziecko mogłoby to mieć. Na pewno zainwestujemy w ten nebulizator, tylko się zastanawiam czy już by można go użyć jakby co -tfu tfu!
    Cytuj
  • Ronjaa 28 mar 2011, 11:32
    Stinna, ja nie próbowałam takim malutkim dzieciom, ale myślę, że nie ma przeciwskazań, jesli tylko maluch pozwoli sobie na to... nie wszystkie dzieci to tolerują.
    Cytuj
  • D3niCle0 28 mar 2011, 14:51
    No właśnie, my dostaliśmy taki elektryczny inhalator w prezencie od dziadków, ale mój mały na sam jego widok robi się siny. Może z czasem się odważy, ale póki co odpada. Natomiast pediatra mi mówiła, że to bardzo dobrze działa. W naszym jest taka mała maseczka - dla dzieci i duża dla dorosłych.
    Cytuj
  • r11 28 mar 2011, 17:30
    Ja nie mam, ale moja siostra mówi, że to się sprawdza, a też ma dziecko alergika. Moze dziecko jakoś się z czasem przekona, a na pewno warto coś takiego w domu mieć. Tym bardziej, że cała rodzina może tego używać. Ja sobie też zamierzam sprawić. Mogę polecić firmę Secura Nova, bo jest wypróbowany od latuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum