Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto mieć w domu nebulizator?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto mieć w domu nebulizator?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 28 mar 2011, 17:50
    Zastanawiam się czy warto kupić taki ultradźwiekowy, on jest chyba troche droższy, ale bardzo cicho chodzi. Mam nadzieję, że mój mały zechce współpracowaćuśmiech A Wy jakie polecacie?
    Cytuj
  • Ronjaa 28 mar 2011, 20:24
    Oj ja Ci odradzam ultradźwiękowy. Nie warto go kupować, ponieważ nie można go używać do podawania wielu leków. No i nie nadaje się dla niemowląt. Lepszy będzie tłokowy, ja mam Philipsa i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Zresztą to ponoć najchętniej kupowany model.
    Cytuj
  • KoKoszka 28 mar 2011, 21:39
    A czy inhalator i nebulizator to są różne urządzenia? Czo chodzi o to samo, bo używacie obu tych nazw...
    Cytuj
  • franusia 29 mar 2011, 1:10
    No, chodzi nam o to samo urządzenie, a precyzyjnie rzecz ujmując to inhalator zawiera nebulizatoruśmiech Nebulizator to jest ta zasadnicza część, która tworzy mgiełkę do inhalowania. A z całym osprzętem, kompresorem, rurkami, maskami to naywa się inhalatorem. Więc z grubsza to to samouśmiech
    Cytuj
  • Grantorino 29 mar 2011, 1:44
    Mamy w domu inhalator tłokowy, sprawdza się świetnie i służy całej rodzinie przez cały sezon jesienno-zimowy (w razie potrzeby oczywiścieprzymrużenie oka ) Jak jest potrzeba korzystania poza domem to są bardzo fajne mikrokompresorowe, malutkie i lekkie. Sam się zastanawiam czy takeigo nie kupić jeszcze, żeby awaryjnie brac na wyjazdy, bo z dziećmi to wiadomo, nigdy nic nie wiadomoprzymrużenie oka Rano zdrowe jak ryba, a po paru godzinach trzeba szukać lekarza. A dzięki inhalacjom właśnie często bez lekarza się obywa...
    Cytuj
  • Vesna 29 mar 2011, 8:46
    Ja sama korzystam od lat z takiego urządzenia i bardzo je polecam! Tak jak niektórzy pisali, inhalator bardzo pomaga zwalczyć takie przykre objawy jakie zwykle sa przy przeziębieniu. Ból gardła, katar, kaszel. Nawet bez lekarstw, jeśli to nie jest poważna choroba, warto sobie takie inhalacje robić.
    Cytuj
  • Farrel 29 mar 2011, 11:20
    U nas parę razy inhalacje uratowały dzieci przed zapaleniem oskrzeli, które sie wcześniej powtarzały. A za pomocą inhalatora żona leczy je sama z kaszlu, zanim zdąży się przeniść na oskrzela.
    Cytuj
  • Xanadu70 29 mar 2011, 12:53
    My też mamy, super urządzenie. Jak moje dzieci były mniejsze, to nawet profilaktycznie im robiłam w sezonie grzewczym od czasu do czasu, z wody i soli. Lekarka mi tak zalecała, żeby nawilżać śluzówki, bo jak są suche i podrażnione od suchego powietrza z kaloryferów to od razu łatwiej o infekcje.
    Cytuj
  • pacjentka 29 mar 2011, 15:44
    Ja mam Medel Family. Kosztował ok 150 zł jużdokładnie nie pamiętam. Aha i dwa lata gwarancji miał, ale do tej pory wszystko działa jak trzebauśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 29 mar 2011, 16:22
    A gdzie kupowaliście swoje? W aptece? Mozna liczyć, że tam ktoś fachowo doradzi?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum